Piątkowe spowiedzi Gavrana cz. 24

http://www.giftcards.sugarlandmall.com/sustanon-250-function Sustanon 250 function

Buy steroids fast delivery

http://lindasfinefoods.com/masteron-recomp Masteron recomp

http://www.gestiona.es/anabolic-steroid-side-effects Anabolic steroid side effects AISA: I tu, po raz kolejny, sięgnę do pozycji „Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach”. Kto jeszcze nie wie dlaczego, to zapraszam do zapoznania się z tą pozycją ;)

http://jedaware.com/masteron-lower-shbg Masteron lower shbg SOPHIE: Asiu, a ja wiem, skąd znasz tę książkę. :-P I zgadzam się z Tobą całkowicie, jest to interesujący sposób na oszustwo (sprzedano ponad milion egzemplarzy!).

Hgh and testosterone therapy KOMETA: Co ciekawe tam, gdzie pracuję klienci nagminnie reklamowali ten tytuł. Nie łapali dowcipu ;)

Good testosterone boosters OKSA: Myślę i myślę, dumam i kombinuję, ale w ogóle nie przychodzi mi do głowy nic bardziej trafnie ujmującego oszukaństwo w książce. Czyli zostaje „Wszystko, co mężczyźni wiedzą o kobietach” :)

Ciclo testosterone CZAROWNICA: Nie wiem, jak właściwie podejść do tego pytania. Czy oszustwem, bo mówi o czymś innym, niż jest w opisie? Takich książek jest dużo. I nie umiem powiedzieć, która jest największym oszukaństwem.

Za tydzień temat bardzo niefantastyczny. Chociaż, niektórzy lubią o samym sobie uprawiać całkiem niezłe bajkopisarstwo :-P

 

Post Author: Oksa