KONKURS: OPERACJA NEXUS

Witajcie, Konkursowicze!

http://kokinetics.com/testosterone-cypionate-vs-enanthate Testosterone cypionate vs enanthate

http://royalmaderavineyards.com/average-testosterone-levels Average testosterone levels Otóż Waszym zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na 5 poniżej podanych pytań:

Sustanon stack 1. Jak nazywa się test, w którym za pomocą sędziego następuje określenie zdolności maszyny do symulowania umiejętności myślenia jak człowiek?

Anavar reddit steroids 2. Podaj imię i nazwisko filozofa, który w swoim eksperymencie myślowym po raz pierwszy zastosował argument chińskiego pokoju?

Methandienone prescription 3. Który ze światopoglądów zakłada, że ewolucja ludzkości wykroczy poza człowieczeństwo, zmierzając ku stanu postludzkiego?

http://kenwoodliquors.com/testosterone-prescription-drugs Testosterone prescription drugs 4. W którym roku, według naukowca Raya Kurzweila, będzie już możliwe przeniesienie umysłu do komputera?

Masteron propionate dose 5. Jaką nagrodę otrzymał Ramez Naam za Zasługi dla Transhumanizmu?

Proste, prawda? ;-)

Listę odpowiedzi przesyłajcie na adres http://steroidsbesthgh.com/winstrol-v-for-dogs_bz/ Winstrol v for dogs konkurs.gavran@wp.pl, w tytule wpisując Dianabol nhs NEXUS. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymacie po 1 punkcie, ale uwaga, za każdą błędną zostaną Wam odjęte 2 punkty.
Nagroda trafi do Konkursowicza, który uzbiera największą ilość punktów, a w razie większej ilości takich osób dodatkowo decydować będzie czas na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Taux de testosterone Ale pamiętajcie! Zgłoszenia możecie nadsyłać dopiero od 29 września 2013 od godziny 20:00. Konkurs zakończy się 1 października 2013 r. o godzinie 20:00.

http://royalmaderavineyards.com/anadrol-mid-cycle Anadrol mid cycle Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Reductil 15mg comprar online Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją http://kenwoodliquors.com/can-you-buy-steroids-in-england Can you buy steroids in england REGULAMINU. Pictures of dbol pills

Wszelkie próby jego łamania będą karane http://www.gestiona.es/sustanon-250-injection-for-sale Sustanon 250 injection for sale dyskwalifikacją.

 

Post Author: Oksa