Październik z Martą Kisiel

purchase Fl Studio Producer Edition 12 zdjęcieWrzesień już za nami, a w Roku z polskimi autorami przed naszym zacnym gronem redaktorów stoi wyzwanie przedstawienia Wam kolejnych trzech pisarzy. Wszystko jednak po kolei! Najpierw październikowa autorka.

http://southamptonfreelibrary.org/equipoise equipoise Kto nią będzie? Czy już wiecie? A może chociaż się domyślacie?

purchase autodesk sketchbook designer 2012 Pełnych domysłów czytelników, jak i tych całkiem zdezorientowanych, pragnę poinformować, że patronem naszego nowego miesiąca jest… Marta Kisiel!

http://www.nursesnow.com.au/oem/download-maxon-cinema-4d-studio-r16.html download Maxon Cinema 4d Studio R16 Kojarzycie to nazwisko? Czy jest Wam znana ta osóbka?

http://southamptonfreelibrary.org/chinese-anabolic-research chinese anabolic research Jeśli nie, to nie ma czym się martwić (choć lepiej się nie przyznawać!). Już teraz przedstawimy Wam ją z każdej strony, jak i z najlepszego profilu.

http://narissadoumani.com/oem/cheap-adobe-illustrator-cs5-classroom-in-a-book.html cheap adobe illustrator cs5 classroom in a book Marta Kisiel to polonistka z wykształcenia, redaktor z zawodu i tłumacz z przypadku. Od czasu do czasu także autorka z Dożywociem i paroma drobniejszymi wyrokami na koncie. Laureatka Złotej Zakładki 2011 za najzabawniejszą powieść. Choć oficjalnie zadebiutowała na łamach Fahrenheita opowiadaniem Rozmowa dyskwalifikacyjna, zaczynała od udziału w dwóch edycjach słynnych Warsztatów Fahrenheita, skąd szybko ją wykopali i kazali brać się do poważniejszej roboty.

http://www.nursesnow.com.au/oem/download-autodesk-autocad-map-3d-2010.html download Autodesk Autocad Map 3d 2010 zdjęcie

http://narissadoumani.com/oem/purchase-adobe-creative-suite-5-design-standard.html purchase adobe creative suite 5 design standard Od lat dwudziestu z okładem wierna fanka Queen i rocka, choć nie pogardzi też swingiem czy operą, za to organicznie nie trawi smętnego plumkania na fortepianie (sorry, panie Chopin). Od komedii romantycznej woli dobry mecz piłki nożnej, zwłaszcza ligi angielskiej, i dzielnie wspiera małżonka w kibicowaniu Manchesterowi United. Nie znosi science fiction, a płacze wyłącznie na Małej syrence. Absolutnie zakochana w filmowej Kotce na gorącym blaszanym dachu, romantyzmie i Piotrusiu Panie w Ogrodach Kensingtońskich. Nastolatką będąc, hurtem pochłaniała powieści Mercedes Lackey i Andre Norton, a dziś, gdy już z lekka spróchniała, dla odmiany najchętniej sięga po fantastykę dla młodzieży. W wolnych chwilach gra w planszówki typu euro, zwłaszcza te autorstwa Stefana Felda — Zamki Burgundii, Macao i Bora Bora. Prywatnie wyrodna nać szalonego dziecka i koszmarna połowica prawdziwego trolla.

ancillary steroids Ostatnio popełniła nową powieść, wdzięcznie noszącą tytuł Nomen omen, w której przestrzega, do czego może doprowadzić człowieka jego własna, normalna inaczej rodzina.

Autorka pracuje właśnie nad książką w stylu zombie porn, a w planach ma także kolejny skok na romantyzm i ciąg dalszy Dożywocia.

 

Post Author: Blair

Pełnoetatowa książkoholiczka i filmomaniaczka. Recenzentka - amatorka, szpanująca swoim talentem pisarskim i nie rozumiejąca, dlaczego nikt nie chce podziwiać blasku jej intelektu, który przecież razi wszystkich po oczach. Czasami o skłonnościach masochistycznych, wiecznie niewyspana. Niepoprawna romantyczka, marząca o naprawianiu świata. Ponoć mówią, że nocą staje się Nocnym Cieniem i szuka nowych, szeleszcząco - papierowych ofiar...
  • Czarownica

    Mi się bardzo „Dożywocie w Lichotce” podobało. Jakby była kontynuacja, to byłabym bardzo zadowolona. W końcu, cytując ” tam dom twój, gdzie Licho twoje”. :-) Ja chcę taki dom.
    Nomen omen – tytuł dobrze rokuje, ciekawe jakie to będzie i kiedy się ukaże.