Darmowe opowiadanie: Parch

http://narissadoumani.com/oem/buy-online-prosoft-engineering-drive-genius-3.html buy online prosoft engineering drive genius 3 SQN Imaginatio wypuściło darmowego e-booka z opowiadaniem Piotra Patykiewicza, pt. Parch. Tekst można pobrać już w tym momencie na platformie Virtualo.pl, ale wkrótce będzie ogólnodostępny. Parch to osobna historia osadzona w spustoszonym tajemniczym Upadkiem świecie znanym z kart powieści „Dopóki nie zgasną gwiazdy” wydanej przez SQN w zeszłym roku.

Parch został pierwotnie opublikowany w „Nowej Fantastyce” 06/2015. Jednak SQN Imaginatio słusznie zauważyło, że nie każdy mógł się z nim spotkać. Dlatego za zgodą czasopisma oraz autora oddaje w Wasze ręce opowiadanie w formie elektronicznej zupełnie za darmo.

Fani twórczości Piotra Patykiewicza oraz entuzjaści powieści Dopóki nie zgasną gwiazdy ucieszą się na wieść, że jeszcze w tym roku ukaże się kolejna książka autora osadzona w tym samym uniwersum!

http://southamptonfreelibrary.org/pharmacy-in-juarez-mexico pharmacy in juarez mexico Darmowego ebooka możesz pozyskać z Virtualo.pl tutaj.

Około trzystu lat temu na Ziemi rozpoczęła się istna apokalipsa. W wyniku Upadku miliardy zginęły, Słońce zniknęło, a planetę skuł lód.

Ale to nie był jeszcze koniec świata i ludzkości.

Nowa rzeczywistość oraz zupełnie nieoczekiwane zagrożenia zmusiły ludzi do osiedlania się wysoko w górach. I tam, mimo ciężkich warunków, podjęli wyzwanie i zaczęli wieść normalne życie. Prawie… Oto bowiem wśród licznych niebezpieczeństw czyhających na ocalałych narodziła się tajemnicza choroba – parch. Zdaje się, że nie ma na nią lekarstwa. Zarażeni – skazani na długotrwałą i bolesną agonię – zmuszani są do włóczęgi. Żadna chata ich nie przyjmie, w żadnej osadzie nie znajdzie się choć skrawek miejsca dla nich. W męczącej podróży do Cienistej Kotliny – jedynego miejsca, gdzie mogą spokojnie dożyć swoich dni – parchaci zdani są tylko na siebie.

Nie każdemu jednak podoba się tak poniżający los…

http://www.flexmail.eu/steroid/35/dianabol-resultados.html dianabol resultados  Niezależna fabularnie historia umieszczona w postapokaliptycznym świecie. Nie ma tu mutantów i madmaksowych rajdów przez radioaktywne pustkowia, zamiast tego ziemię (Polskę?) skuła wieczna zmarzlina, a obejścia strzegą białe niedźwiedzie. W zmaganiach bohaterów nie chodzi jedynie o to, żeby ocalić własną skórę, ale także – całkiem dosłownie? – duszę. Nietypowo. I smacznie.
http://www.flexmail.eu/steroid/5/methandienone-first-cycle.html methandienone first cycle – Michał Cetnarowski, „Nowa Fantastyka”

http://southamptonfreelibrary.org/buy-d-bol buy d-bol Piotr Patykiewicz – Absolwent politologii, człowiek wielu profesji: pracował między innymi jako dziennikarz, ochroniarz, parkingowy, agent ubezpieczeniowy i bukinista. Debiutował opowiadaniem Czorty (1996), publikował w „Fenixie”, „Nowej Fantastyce” i „Science Fiction, Fantasy i Horror”. Dopóki nie zgasną gwiazdy to jego szósta powieść i pierwsza, która ukazała się nakładem Wydawnictwa SQN.

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.