Konkurs z Nikitą

buy intuit quickbooks pro 2013 Witajcie, nałogowi czytacze i bibliofile!

Całkiem niedawno swoją premierę miał pierwszy tom serii o Nikicie o tytule http://www.flexmail.eu/steroid/24/dianabol-for-sale.html dianabol for sale „Dziewczyna z Dzielnicy Cudów”, najnowsza książka clenbuterol powder Anety Jadowskiej. Pewnie wielu z Was chętnie by ugościło egzemplarz tej powieści na swoich półkach – damy Wam taką szansę. Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania będą http://www.nursesnow.com.au/oem/download-codegear-delphi-for-php-10.html download Codegear Delphi For Php 10 dwa egzemplarze wspomnianej książki.

W twórczości Anety Jadowskiej przewijało się wiele miast – Thorn wyglądający zza ramienia Torunia, Wars i Sawa jako dzika strona Warszawy, a także Trójprzymierze czające się w okolicach Trójmiasta.  Zadaniem konkursowym jest best price adobe photoshop lightroom 5 zaprezentowanie nam swojego pomysłu na miasto alternatywne. (Niewtajemniczonym już tłumaczymy: miasto alternatywne to „magiczne” odzwierciedlenie prawdziwego miasta, czyli takie jego „odbicie” w zwierciadle wykrzywiającym rzeczywistość.)

Dwie najlepsze prace nagrodzimy egzemplarzami „Dziewczyny z Dzielnicy Cudów”, które zostaną do osób wyróżnionych wysłane przez sponsora nagród, wydawnictwo SQN.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-belight-software-printworks.html buy Belight Software Printworks do 27 października 2016 na adres mailowy http://narissadoumani.com/oem/download-corel-wordperfect-office-x7-standard-edition.html download corel wordperfect office x7 standard edition konkurs.gavran@wp.pl, w tytule wiadomości wpisując: methandienone pharmacology Nikita.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

http://southamptonfreelibrary.org/coming-off-steroids coming off steroids Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-online-autodesk-autocad-design-suite-premium-2013.html buy Online Autodesk Autocad Design Suite Premium 2013 Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.
 • Sachmet981

  Zaprezentować w sposób graficzny, opisem? Nie został określony sposób.

   
  • Sophie

   W zamierzeniu chodziło nam o opis, ale w sumie można również przedstawić swój pomysł graficznie (jednak trzeba pamiętać, że musi to być całkowicie praca samodzielna i własna). :)

    
 • Dziarska Dzioucha

  Jak liczony jest czas do nadsyłania prac konkursowych? Można je jeszcze nadesłać do godziny 23:59, czy etap ich podsyłania już się skończył?

   
  • Sophie

   Jeśli nie ma podanej godziny, zaliczamy wszystkie odpowiedzi nadesłane danego dnia. :)