KONKURS z „Żarem mrozu”

mroz1Z okazji premiery książki cheap Siemens Solid Edge St7 Żar mrozu Patricii Briggs, najnowszej części przygód world pharma Mercy Thompson, postanowiliśmy przy współpracy z wydawnictwem Fabryka Słów zorganizować konkurs, w którym rozdamy trzy egzemplarze tej powieści. Aby zapoznać się z zadaniem konkursowym, kliknij po szczegóły.

Chcielibyśmy sprawdzić Waszą wiedzę z poprzednich tomów z serii o Mercy. Konkurs podzieliliśmy na trzy części, będące niejako oddzielnymi mini-konkursami, bowiem w każdym z nich do wygrania jest jeden egzemplarz książki Żar mrozu. Etapy zawierają po trzy pytania, na które trzeba odpowiedzieć bezbłędnie, gdyż tylko komplet trzech poprawnych odpowiedzi będzie brany pod uwagę. Udział możecie wziąć w każdym z etapów, ale wygrać możecie tylko jeden egzemplarz.

dianabol bioavailability Podejście numer 1

Odpowiedzi na poniższe pytania należy przesłać cheap smith micro anime studio pro 7 od 3 grudnia od godziny 10:00 do 6 grudnia 2016 roku. Egzemplarz zgarnie osoba, która http://www.nursesnow.com.au/oem/download-adobe-audition-cc-2014.html download Adobe Audition Cc 2014 jako pierwsza nadeśle komplet poprawnych odpowiedzi.

1. Jak brzmi właściwe imię i nazwisko wampira Stefana?
2. Co według Mercy przedstawia tatuaż na jej brzuchu?
3. Jak w świecie ludzi nazywał się Wujek Mike?

topical androgen Podejście numer 2

Odpowiedzi na poniższe pytania należy nadsyłać http://www.flexmail.eu/steroid/19/dianabol-and-libido.html dianabol and libido od dnia 7 grudnia 2016 od godziny 19:30 do 9 grudnia 2016 roku. Wygra osoba, która cheap adobe premiere pro cs5 jako pierwsza nadeśle komplet poprawnych odpowiedzi.

1. Skąd się wzięło określenie „Marrok”?
2. Ile lat miała Rachel, kiedy dołączyła do menażerii Stefana?
3. Do jakiego rodzaju (gatunku) nieludzi należał Kieran McBride?

ancillary steroids Podejście numer 3

Odpowiedzi na poniższe pytania  należy nadsyłać dianabol keifei review od dnia 10 grudnia do 12 grudnia 2016 do godziny 19:59 włącznie. Żarem mrozu będzie się mogła cieszyć osoba, która nadeśle komplet poprawnych odpowiedzi buy Microsoft Office Project Professional 2007 Sp2 jako ostatnia.

1. W co była ubrana Marsilia, gdy spotkała się z Mercy w barze u Wujka Mike’a?
2. Co było w paczce, którą Mercy dostała od Stefana po zabiciu Andree, i w co była zapakowana?
3. Obok octu i oczyszczonej wody, co jeszcze stanowi największe odkrycie w XXI w. według Mercy?

http://narissadoumani.com/oem/download-microsoft-onenote-2013.html download microsoft onenote 2013 Wszystkie odpowiedzi proszę kierować na adres e-mail: konkurs.gavran@wp.pl, w tytule wpisując: Mercy [numer etapu]. W treści wiadomości należy zawrzeć odpowiedzi na pytania konkursowe oraz dane adresowe wraz z imieniem i nazwiskiem (wykorzystywane tylko w celu przesłania nagród). Brak któregoś z elementów będzie skutkował dyskwalifikacją.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Życzymy powodzenia! :)

 

Post Author: Ilir

Gavrani Miś, niektórzy mówią: Niedźwiedź a dla mnie to właściwie bez różnicy, na oba pseudonimy reaguję :-) Wolny człowiek, całkowicie pozbawiony szablonów. Chodzę własnymi ścieżkami, jestem szczery i szczerość sobie cenie. Zastępca redaktora naczelnego, magik techniczny Gavrana i forum, a w wolnych chwilach- człowiek.