Nowość: BARNIM Ogień – Bernard Berg

cheap microsoft visual studio 2010 premium Świat się skończył. A przynajmniej świat jaki znamy. Nie było trąb anielskich, spadających bomb, epidemii ani inwazji z kosmosu. Banalny krach finansowy doprowadził do załamania się gospodarek i upadku norm społecznych. Teraz, trzydzieści lat po tych wydarzeniach, najlepiej radzą sobie ci, którzy nigdy od cywilizacji nie byli uzależnieni. Chłopi, rzemieślnicy, małe społeczności. Tyle że na nich najłatwiej żerować. I tu wkracza Barnim. Wagabunda i samotnik ciągnący za sobą bagaż własnych problemów musi stanąć na drodze sił, które chciałyby zdefiniować przyszłość ludzkości według własnych upodobań.

dianabol hi tech pharmaceuticals To typowa literatura awanturnicza: tajemnicze artefakty, demoniczni adwersarze, ponętne dziewczyny, klimatyczna sceneria i monstrualny spisek w tle. BARNIM Ogień to pierwszy tom kilkutomowej sagi, kolejny – BARNIM Woda – jest w trakcie pisania.

http://southamptonfreelibrary.org/best-foods-for-bulking-up best foods for bulking up O uniwersum Barnima można przeczytać tutaj: klik.

best price pinnacle studio 17 ultimate Pod tym adresem można za darmo pobrać opowiadanie i pierwszy rozdział książki: klik.

buy british dragon dianabol uk Autor: Bernard Berg
ISBN: 978-83-930963-3-6
Ilość stron: 336
Ilustracje: Józef Kędziora
Data wydania: grudzień 2016

 

Post Author: Paszczak