Konkurs z „Barnim”

steroids for sale canada Witajcie, witajcie!

Już dość dawno nie było u nas konkursu, więc trzeba coś z tym zrobić. W najbliższym czasie szykujemy dla Was parę okazji, by wzbogacić swoją domową biblioteczkę. Zaczniemy od propozycji dianabol oral for sale wydawnictwa Tegono, które zaproponowało rozdanie sporego stosu książek! Macie szansę zgarnąć http://www.nursesnow.com.au/oem/download-atomix-virtualdj-pro-7.html download Atomix Virtualdj Pro 7 5 egzemplarzy książki „ http://www.flexmail.eu/steroid/41/buy-dianabol-nz.html buy dianabol nz Barnim. Ogień http://narissadoumani.com/oem/discount-video-copilot-optical-flares.html discount video copilot optical flares Bernarda Berga oraz where to get needles 10 egzemplarzy jego opowiadania „ buy Online Adobe Creative Suite 6 Design Web Premium Kamienie„. A żeby zdobyć jedną z nagród wystarczy jedynie odpowiedzieć na dwa krótkie pytania! Prawda, że proste?

 .

Poniżej przedstawiamy Wam pytania konkursowe:

http://southamptonfreelibrary.org/buy-steroids-from-india buy steroids from india 1. Gdzie znajduje się kościół z opowiadania „Kamienie”?
purchase Acdsee Pro 10 2. Kto jest odpowiedzialny za ilustracje znajdujące się w książce „Barnim. Ogień”?

 .

Odpowiedzi wysyłajcie na nasz adres mailowy http://www.flexmail.eu/steroid/31/dianabol-mood.html dianabol mood konkurs.gavran@wp.pl, w tytule wiadomości wpisując: http://narissadoumani.com/oem/purchase-corel-painter-12.html purchase corel painter 12 Barnim. ALE UWAGA! Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać nie wcześniej niż od czwartku 9 lutego 2017 od godziny 20:00. Konkurs skończy się 15 lutego 2017 o 23:59.

Nagrody powędrują do 10 pierwszych osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi – pięć pierwszych osób otrzyma zarówno książkę, jak i opowiadanie, a pozostałe pięć zgarnie opowiadanie. Nagrody zostaną wysłane przez sponsora, czyli wydawnictwo Tegono.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Powodzenia!

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.