Mar 032017
 
Witajcie, czytacze i mole książkowe!

Ostatnio się rozszaleliśmy, jeden konkurs się kończy, a my mamy już dla Was kolejny. Ostatnio bawiliśmy się w zgadywanki, ale teraz chętnie zobaczymy, co Wy macie nam do powiedzenia lub do pokazania. Do zgarnięcia są trzy egzemplarze książki „Bramy Światłości” autorstwa Mai Lidii Kossakowskiej.

Zadanie jest proste: przedstawcie nam swój pomysł na bramy światłości. Zaprezentujcie nam, czym według Was są, jak wyglądają – ostateczną interpretację tematu pozostawiamy Wam. Możecie to zrobić w formie plastycznej albo pisemnej, ale pamiętajcie, że praca musi być w pełni samodzielna.

Trzy najlepsze prace nagrodzimy egzemplarzami „Bram Światłości”.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 15 marca 2017 na adres mailowy konkurs.gavran@wp.pl, w tytule wiadomości wpisując: Bramy Światłości.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

More Posts

 

  2 komentarze to “KONKURS Z MAJĄ LIDIĄ KOSSAKOWSKĄ”

  1. Czy mogę wiedzieć, kiedy i gdzie pojawią się wyniki? :)

     
    • Wyniki pojawią się u nas na portalu. Postaramy się wstawić je w weekend, ale trudno ocenić, jak nam się to uda – jury będzie musiało poobradować nad pracami. :)

       

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

*