KONKURS Z MAJĄ LIDIĄ KOSSAKOWSKĄ

Witajcie, czytacze i mole książkowe!

buy steroids in usa with credit card Ostatnio się rozszaleliśmy, jeden konkurs się kończy, a my mamy już dla Was kolejny. Ostatnio bawiliśmy się w zgadywanki, ale teraz chętnie zobaczymy, co Wy macie nam do powiedzenia lub do pokazania. Do zgarnięcia są buy Online Cyberlink Powerdirector 14 Ultimate trzy egzemplarze książki http://southamptonfreelibrary.org/cycle-support cycle support „Bramy Światłości” autorstwa dianabol kolkata Mai Lidii Kossakowskiej.

discount Prodad Respeedr 1 Zadanie jest proste: przedstawcie nam swój pomysł na bramy światłości. Zaprezentujcie nam, czym według Was są, jak wyglądają – ostateczną interpretację tematu pozostawiamy Wam. Możecie to zrobić w formie plastycznej albo pisemnej, ale pamiętajcie, że praca musi być w pełni samodzielna.

Trzy najlepsze prace nagrodzimy egzemplarzami „Bram Światłości”.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać download belight software printworks do 15 marca 2017 na adres mailowy http://southamptonfreelibrary.org/hdrol-pct hdrol pct konkurs.gavran@wp.pl, w tytule wiadomości wpisując: http://www.flexmail.eu/steroid/43/buy-danabol-ds-uk.html buy danabol ds uk Bramy Światłości.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

http://narissadoumani.com/oem/buy-online-panic-unison-2.html buy online panic unison 2 Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-adobe-after-effects-cs4.html buy Adobe After Effects Cs4 Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

http://narissadoumani.com/oem/cheap-marketcircle-billings-3.html cheap marketcircle billings 3 Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.
  • Little Tweet

    Czy mogę wiedzieć, kiedy i gdzie pojawią się wyniki? :)

     
    • Sophie

      Wyniki pojawią się u nas na portalu. Postaramy się wstawić je w weekend, ale trudno ocenić, jak nam się to uda – jury będzie musiało poobradować nad pracami. :)