KONKURS Z „WINĄ”

Witajcie, czytacze i mole książkowe!

Ostatnio się rozszaleliśmy – jeden konkurs się kończy, a my mamy już dla Was kolejny. Tym razem do zgarnięcia są download Corelcad 2013 dwa egzemplarze książki http://southamptonfreelibrary.org/buy-steroids-hawaii buy steroids hawaii „Wina” autorstwa http://www.flexmail.eu/steroid/5/hydroxy-methandienone.html hydroxy methandienone Simona Mayo. http://narissadoumani.com/oem/buy-online-corel-videostudio-pro-x6.html buy online corel videostudio pro x6

Aby mieć szansę na przytulenie jednej z tych książek, wystarczy, że prześlecie nam tylko jedno zdanie. Ale nie byle jakie – to byłoby za łatwe. ;) W tegorocznych postach ukryliśmy fragmenty rozsypanki, która po ułożeniu stworzy hasło.

Egzemplarze „Winy” Simona Mayo powędrują do dwójki uczestników, którzy w wyznaczonym terminie najszybciej podeślą nam swoje zgłoszenia z poprawnymi odpowiedziami.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać is steroids safe od 18 marca 2017 od godziny 18:00 na adres mailowy http://www.nursesnow.com.au/oem/discount-sony-sound-forge-audio-studio-10.html discount Sony Sound Forge Audio Studio 10 konkurs.gavran@wp.pl, w tytule wiadomości wpisując: http://narissadoumani.com/oem/download-roxio-creator-2010-pro.html download roxio creator 2010 pro Wina. Konkurs potrwa buy adobe acrobat 3d do 23 marca 2017.

tamoxifen vs tamoxifen citrate Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

download Microsoft Word 2016 Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

 

Post Author: Paszczak