Zapowiedź: Głębia Challengera – Neal Shusterman

http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-ashampoo-registry-cleaner.html buy Ashampoo Registry Cleaner liquid beef aminos Data wydania: 15 marca 2017

download cyberlink labelprint 25 http://www.flexmail.eu/steroid/44/buy-dianabol-from-china.html buy dianabol from china Wydawnictwo: YA!

Niepokojąca podróż przez głębię ludzkiego umysłu. Wyjątkowo osobista książka jednego z najpoczytniejszych autorów powieści dla młodzieży.

Opowieść o chłopcu, który powoli pogrąża się w chorobie psychicznej. Caden Bosch jest rozdarty między tym, co widzi, a tym, co wie, że jest prawdziwe. Ma paranoje i halucynacje. Jest zdolnym uczniem liceum obdarzonym artystyczną wrażliwością, jednak coraz częściej wydaje mu się, że bierze udział w misji badającej Głębię Challengera, najgłębiej położonego punktu Rowu Mariańskiego. Jest świadomy, że jego świat się rozpada i coraz bardziej przerażony, że powoli przestaje odróżniać, co jest prawdą, a co ułudą.

Wnikliwa i niezwykle realistyczna, poruszająca i nie dająca spokoju powieść powstała na podstawie osobistych przeżyć autora, którego syn Brendan cierpi na chorobę umysłową.

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.
  • Jesteśmy już po lekturze tego tytułu i gorąco go polecamy. Trudno jednoznacznie określić najnowsze wydawnictwo Shustermana, ale to książka, po którą z pewnością warto sięgnąć!