KONKURS Z MERCY THOMPSON

Witajcie, drodzy bibliofile i mole książkowe!

http://www.flexmail.eu/steroid/33/dianabol-only-results.html dianabol only results Za oknem piękna pogoda, dookoła ogólne zadowolenie, więc może podkręćmy je jeszcze bardziej. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do rozdania mamy http://southamptonfreelibrary.org/clomid-only-cycle clomid only cycle cztery egzemplarze rewelacyjnej książki – pierwszego tomu serii dianabol anabolic androgenic ratio Patricii Briggs, „Zew księżyca”. Żeby zgarnąć nagrodę, trzeba jedynie rozwiązać zagadkę. Prawda, że proste? :)

http://narissadoumani.com/oem/buy-pinnacle-studio-15-hd-ultimate-collection.html buy pinnacle studio 15 hd ultimate collection Poniżej przedstawiamy Wam zagadkę.

Był sobie król Guantanamer, władający rozległymi terenami Amenezji. Był mądrym i dobrym władcą, a doradzało mu Dziewięciu Doradców, z których każdy był znany z innej umiejętności. Jednym z nich był Chociemir, poważany ze względu na swą ponadprzeciętną inteligencję i bystrość.

Pewnego razu Chociemir został zaproszony do sąsiedniego państwa, Witezji, przez tamtejszego króla. Powitano go z wszelkimi honorami oraz obsypano wieloma prezentami. Po paru dniach uczt i zabaw Chociemir musiał się jednak zbierać w podróż powrotną. W przeddzień wyjazdu jeden ze szlachciców zapytał go, jak by opisał władcę Witezji w porównaniu do swojego własnego króla. Chociemir odpowiedział: „Twój król jest jak księżyc w pełni, a mój jak półksiężyc.” Witezyjczycy byli bardzo zadowoleni z tej odpowiedzi i pożegnali go z wielką pompą. Jednak gdy Chociemir dotarł do Amenezji, odkrył, że Guantanamer jest wściekły. Było jasne, że wiadomości z Witezji podróżowały szybciej niż Doradca i król dowiedział się, jak to Chociemir „wychwalał” witeskiego władcę. Guantanamer od razu przeszedł do wrzasków: „Jak śmiałeś umniejszyć swego własnego króla?! Jesteś zdrajcą!”. Chociemir sprzeciwił się temu stwierdzeniu i powiedział, że tak naprawdę w ten sposób wychwalał Guantanamera. Jak Chociemir to wyjaśnił?

Egzemplarze „Zewu księżyca” Patricii Briggs powędrują do osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie zadane na końcu zagadki. Jeśli poprawnych odpowiedzi będzie więcej, decydować będzie czas – tj. nagrodzimy poprawne odpowiedzi, które dotrą do nas najszybciej w przewidzianym niżej czasie.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać download boris continuum complete 8 for adobe ae prpro od 13 kwietnia 2017 od godziny 20:00 na adres mailowy http://www.nursesnow.com.au/oem/discount-windows-vista-home-premium.html discount Windows Vista Home Premium konkurs.gavran@wp.pl, w tytule wiadomości wpisując: http://southamptonfreelibrary.org/where-to-buy-alpha-pharma where to buy alpha pharma MERCY. Konkurs potrwa best price adobe illustrator cc 2015 do 25 kwietnia 2017.

dianabol bioavailability Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-online-binaryfruit-drivedx-14.html buy Online Binaryfruit Drivedx 14 Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

buy anabolic injectable steroids Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.