Funcon 2017 – informacje

dianabol ingredients Do rozpoczęcia konwentu zostało równo 58 dni.

discount Infinite Skills Learning Filemaker Pro 12

http://narissadoumani.com/oem/purchase-mamp-pro-4.html purchase mamp pro 4 A już teraz możecie zakupić wejściówkę, by móc uczestniczyć w konwencie Funcon. Organizatorzy zapraszają serdecznie do odwiedzenia strony www: https://rezerwacje.funcon.eu/, gdzie chętni mogą wcześniej zarezerwować sobie miejsce w tym wydarzeniu.

stanozolol weight loss Organizatorzy przypominają również, że w zakładce „Pomóż nam” znajduje się formularz zgłoszeniowy (link – http://funcon.eu/index.php?r=site%2Fpage&p=helpers) na wolontariuszy, za pomoc w tworzeniu imprezy otrzymują oni 100% zwolnienie z opłaty akredytacyjnej, a po konwencie obdarowywani są prezentami zapewnianymi przez  sponsorów konwentu.

best price autodesk autocad raster design 2018 Jeśli posiadacie ciekawe hobby, którym chcielibyście podzielić się z innymi w postaci panelu dyskusyjnego, prelekcji czy warsztatów organizatorzy zachęcają do zajrzenia w zakładkę „Atrakcje” i skontaktowanie się z nimi (link- http://funcon.eu/index.php?r=site%2Fpropose-prelection)! Prócz własnej satysfakcji, w zamian za włożoną pracę można liczyć na zniżki! Program zamknięty zostanie dnia 3 lipca!

 

Post Author: Paszczak