Gostkon 2017 – informacje

deca GOSTKON, czyli 24-25 czerwca w fantastycznym Gostyniu.

http://narissadoumani.com/oem/purchase-autodesk-mudbox-2015.html purchase autodesk mudbox 2015 To już IV odsłona Festiwalu Fantastyki GOSTKON. W tym roku w dniach 24-25 czerwca do Gostynia zjadą miłośnicy literatury, komiksu, filmu, gier i sztuki cosplay z całego kraju. Udział zapowiedzieli Łukasz Orbitowski, Szczecińska Liga Superbohaterów, Imperium Mocy, Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen. Patronat nad imprezą objęły między innymi TVP Poznań i Nowa Fantastyka.

http://southamptonfreelibrary.org/tamoxifen-doses tamoxifen doses Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Łukasz Orbitowski (laureat Paszportu Polityki, dwukrotnie nominowany do Nike) i Michał Cetnarowski (krytyk i redaktor Nowej Fantastyki).

http://narissadoumani.com/oem/buy-1click-dvd-copy-5.html buy 1click dvd copy 5 W programie olbrzymia arena – walki templariuszy, wikingów, postapo, dalekowschodnie sztuki, fireshow, cosplayada z przejściem przez miasto, Ogólnopolski Konkurs Cosplay, Star Wars, wydarzenia muzyczne, games z room z oficjalnymi eliminacjami do Mistrzostw Polski, LARP, sesje RPG, mobilna czytelnia komiksów Biblioteki Uniwersyteckiej UAM. Udział w imprezie zapowiedziały znane grupy cosplayerskie – Szczecińska Liga Superbohaterów, Imperium Mocy, Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen.

http://www.nursesnow.com.au/oem/cheap-microsoft-office-2008.html cheap Microsoft Office 2008 Gostkon to impreza specyficzna. Festiwal idealny dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi stanowią blisko połowę uczestników, a sympatyczna atmosfera jest wizytówką wydarzenia. Jednocześnie Gostkon to klimat starych konwentów, gdzie bez komercyjnego chaosu bezpośrednio można spotkać się z pisarzami, wziąć udział w warsztatach, podyskutować i pobawić się z innymi fanami. Silny nacisk organizatorzy kładą na sztukę cosplay. Główną nagrodą w konkursie cosplay jest czek na 1000 zł, a cosplayerzy, którzy zagwarantują punkt programu dla dzieci mają zapewnione miejsca w hotelu ze śniadaniem.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy!

Szczegóły na www.gostkon.pl
www.facebook.com/gostkon

 

Post Author: Paszczak