Konkurs z Mercy Thompson – wyniki

Witajcie, drodzy bibliofile i mole książkowe!

http://www.nursesnow.com.au/oem/cheap-hazel-3.htmlhttp://www.nursesnow.com.au/oem/cheap-corel-home-office-5.html cheap Hazel 3cheap Corel Home Office 5 Zakończył się konkurs, w którym do rozdania mieliśmy methanabol methandienone cztery egzemplarze rewelacyjnej książki – pierwszego tomu serii buy paragon drive backup professional 85 Patricii Briggs, „Zew księżyca”. A żeby zgarnąć jeden z nich, trzeba było jedynie rozwiązać zagadkę. Majówka minęła, więc czas ogłosić nagrodzonych.

buy autodesk autocad electrical 2016 Zagadka brzmiała:

buy dianabol ireland Był sobie król Guantanamer, władający rozległymi terenami Amenezji. Był mądrym i dobrym władcą, a doradzało mu Dziewięciu Doradców, z których każdy był znany z innej umiejętności. Jednym z nich był Chociemir, poważany ze względu na swą ponadprzeciętną inteligencję i bystrość.

Pewnego razu Chociemir został zaproszony do sąsiedniego państwa, Witezji, przez tamtejszego króla. Powitano go z wszelkimi honorami oraz obsypano wieloma prezentami. Po paru dniach uczt i zabaw Chociemir musiał się jednak zbierać w podróż powrotną. W przeddzień wyjazdu jeden ze szlachciców zapytał go, jak by opisał władcę Witezji w porównaniu do swojego własnego króla. Chociemir odpowiedział: „Twój król jest jak księżyc w pełni, a mój jak półksiężyc.” Witezyjczycy byli bardzo zadowoleni z tej odpowiedzi i pożegnali go z wielką pompą. Jednak gdy Chociemir dotarł do Amenezji, odkrył, że Guantanamer jest wściekły. Było jasne, że wiadomości z Witezji podróżowały szybciej niż Doradca i król dowiedział się, jak to Chociemir „wychwalał” witeskiego władcę. Guantanamer od razu przeszedł do wrzasków: „Jak śmiałeś umniejszyć swego własnego króla?! Jesteś zdrajcą!”. Chociemir sprzeciwił się temu stwierdzeniu i powiedział, że tak naprawdę w ten sposób wychwalał Guantanamera. Jak Chociemir to wyjaśnił?

Odpowiedź, na jaką czekaliśmy, to:

Chociemir rzekł: „Nie, Wasza Wysokość, wcale Cię nie umniejszyłem. Księżyc w pełni może już tylko się zmniejszać i ostatecznie zniknie bez śladu, a półksiężyc rośnie w siłę. Zatem ogłosiłem światu, że Twa siła i władza rośnie z dnia na dzień, a król Witezji słabnie, aż w końcu zniknie”. Guantanamer był wielce zadowolony z tej odpowiedzi i powitał Chociemira z szeroko otwartymi ramionami.

Takiej odpowiedzi udzieliły tylko dwie osoby. Zdecydowaliśmy się więc spośród reszty zgłoszeń wybrać najciekawsze, których autorzy otrzymają dwa pozostałe egzemplarze. A oto wyniki.

http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-online-microsoft-office-visio-professional-2010.html buy Online Microsoft Office Visio Professional 2010 Egzemplarze „Zewu księżyca” zgarniają…

all about peptides Dagmara Lelek

http://southamptonfreelibrary.org/liquid-clenbuterol-dosage liquid clenbuterol dosage Krzysztof Danielak

http://www.flexmail.eu/steroid/10/methandienone-usp.html methandienone usp Sylwia Kobylińska 

http://narissadoumani.com/oem/buy-online-acdsee-ultimate-10.html buy online acdsee ultimate 10 Katarzyna Litner

download Nuance Pdf Converter Professional 5 Gratulujemy!
 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.