SQN Imaginatio zaprasza na Warszawskie Targi Książki

Już w czwartek (18 maja) rusza tegoroczna edycja buy online infinite skills learning autodesk autocad electrical 2014 Warszawskich Targów Książki. Impreza potrwa aż do 21 maja. Razem z SQN Imaginatio zaprasza na teren http://www.nursesnow.com.au/oem/buy-autodesk-plant-design-suite-ultimate-2015.html buy Autodesk Plant Design Suite Ultimate 2015 PGE Narodowego przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1. Stoisko oficyny będzie się mieścić tym razem igf-1lr3 w sektorze D15 pod numerem 141.

SQN Imaginatio na tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki zaprezentuje debiutancką powieść Tomasza Marchewki, jednego ze scenarzystów CD Projekt RED. Wszyscy patrzyli, nikt nie widział to brawurowo napisana, łotrzykowska opowieść o tym, że aby wygrywać z największymi, najpierw trzeba wygrać z samym sobą. Ponadto na stoisku oficyny w sobotę będzie można spotkać się z fantastycznymi autorami SQN. Szczegóły poniżej.

dianabol headaches Premiera targowa:

dianabol tablets price „Wszyscy patrzyli, nikt nie widział”, Tomasz Marchewka

Zachwycający debiut Tomasza Marchewki – jednego ze scenarzystów głośnej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – w którym awanturniczy klimat powieści łotrzykowskiej miesza się z historiami o szulerach w stylu Wielkiego Szu, a wszystko osadzone w mrocznym świecie ogarniętym rewolucją alchemiczną. Jeśli nie brakuje ci odwagi, a gra o wysokie stawki jest twoim życiem, zapraszamy do bezlitosnego Hausenberga, w którym o dobrą szulernię równie łatwo, co o stragan z owocami. Prawdziwy as w rękawie!

336 s. | 135 x 210 mm | 36,90 zł

Ulice Hausenberga okrywa gęsty mrok, pomimo alchemicznego światła astralitowych latarni. Tu rządzą Ludzie Nocy – doliniarze, szulerzy i nożownicy. Mroczny świat, gdzie alchemia walczy z rzemiosłem, a młody, ambitny złodziej szykuje skok życia. Niezwykłe, oryginalne, świeże.
cheap Adobe Incopy Cc 2015 Jarosław Grzędowicz

http://narissadoumani.com/oem/discount-adobe-flash-builder-45-for-php.html discount adobe flash builder 45 for php Nowości SQN Imaginatio:

cheap protien powder „Grimm City. Bestie”, Jakub Ćwiek

Jakub Ćwiek serią buy Online Apple Mac Os X 105 Leopard Server Grimm City udowadnia, że potrafi pisać dojrzale i mrocznie, a kryminały, które wychodzą spod jego klawiatury są w stanie niejeden raz zaskoczyć. Oto gorzki, brutalny kryminał noir w niezwykłym świecie inspirowanym amerykańskim podziemiem przestępczym lat dwudziestych i trzydziestych. W świecie, w którym rządzi strach i… opowieść. Zanurzcie się z ten smoliście czarny kryminał, doprawiony elementami sądowego dramatu, gdzie zło osiada na człowieku wbrew jego woli, niczym tłuste krople deszczu.

368 s. | 135 x 210 mm | 36,90 zł

download autodesk inventor lt 2016 oral winstrol for sale Wiatrodziej”, Susan Dennard

Drugi tom wspaniałej serii powieści przygodowych osadzonych w bogatym świecie fantasy, gdzie tło, polityka i magia to nie tylko nakreślone naprędce zarysy. Czaroziemie chwalą popularne autorki fantastyki młodzieżowej: Sarah J. Maas, Robin Hobb czy Alexandra Brecken. Poznajcie dwie przyjaciółki: Safi i Iseult – czarodziejki, które uwielbiają pakować się w tarapaty. Najlepiej w takie, które wywracają cały znany świat do góry nogami! Cudowna opowieść o pięknej przyjaźni i odkrywaniu swojego przeznaczenia.

400 s. | 135 x 210 mm | 36,90 zł

Spotkania na stoisku 141/D15:

20 maja (sobota):
12:00-13:00 Łukasz Orbitowski

Laureat Paszportu POLITYKI 2015. Debiutował na łamach miesięcznika „Science Fiction”. Poza niezliczonymi opowiadaniami ma na koncie sześć powieści. Jego książki zostały docenione i pozytywnie przyjęte przez krytykę. Za powieść Szczęśliwa ziemia był nominowany do prestiżowych nagród – Paszportu Polityki oraz Literackiej Nagrody Nike.

12:00-13:00 Jakub Małecki

Pisarz i tłumacz, autor ośmiu książek, w tym głośnego Dygotu. Publikował w „News­weeku”, „Polityce”, „Angorze”, „Miesięczniku ZNAK”, „Nowej Fantastyce” i „Tygodniku Powszechnym”. Laureat nagrody Książka Miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, i nagrody Śląkfa, nominowany również do Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, Poznańskiej Nagrody Literackiej, Nagrody im. Janusza A. Zajdla i Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego.

13:00-14:00 Jakub Ćwiek

Jest autorem ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, artykułów publicystycznych i scenariuszy. Dziesięciokrotnie nominowany do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla, otrzymał ją w 2012 roku za opowiadanie Bajka o trybach i powrotach. W tym samym roku oraz ponownie dwa lata później został nominowany do Śląkfy w kategorii Twórca Roku.

14:00-15:00 Aneta Jadowska

Filolożka, wielbicielka pomysłów niepraktycznych i niełatwych. Doktor literatury. Nie lubi bezczynności i nudy. Czyta wszystko, co jej wpadnie w ręce, uwielbia seriale kryminalne i muzykę rockową.

SQN Imaginatio. Twoja broń w walce z rzeczywistością

Fantastyka kojarzy się z wolnością, niczym nieskrępowaną przestrzenią wyobraźni, swobodą w budowaniu światów i kreowaniu bohaterów. Potrzebuje miejsca, żeby rozwinąć skrzydła. Dlatego uznaliśmy, że fantastyka wydawana pod szyldem SQN zasługuje na własną markę – osobne miejsce, w którym będziecie mogli się zatrzymać, odpocząć i zanurzyć się w świecie fantastyki. W naszym świecie.

Zapraszamy do nas. SQN Imaginatio to najlepsza literatura gatunkowa.

Strona www: http://imaginatio.wsqn.pl/

 

Post Author: Paszczak