Warsaw Comic Con – goście

http://www.giftcards.sugarlandmall.com/trenbolone-transformation Trenbolone transformation

Ways to naturally raise testosterone

http://www.gestiona.es/anadrol-jaw Anadrol jaw

http://jedaware.com/jual-sustanon-250 Jual sustanon 250

Veterinary cat amoxicillin 250mg 5ml Blogerzy edukują i tłumaczą – nie tylko w sieci!

Jeśli jesteś dociekliwy, interesują Cię tematy naukowe, które nie do końca są poruszane na co dzień — ci specjaliści na pewno zwrócą twoją uwagę podczas Warsaw Comic Con!

„Patolodzy na klatce” to blog poświęcony bardzo specyficznej specjalizacji – patomorfologii. Bakterie, szkiełka, mikroskopy – to żywioł Pauliny Łopatniuk. „Węglowy szowinista” za to chętnie wytłumaczy to co już jest na pozór wyjaśnione, ale wciąż niejasne w dziedzinie fizyki, chemii czy cybernetyki. A Kamil Muzyka to częsty gość na konwentach. Nic w tym dziwnego, jego wiedza o kosmosie w połączeniu z wiedzą o polityce oraz organizacjach typu National Space Society (w których sam jest członkiem) daje szerokie pole do fantastycznych dyskusji.

Sustanon 250 kaina Jak nie u nas, to gdzie? Polski komiks na Warsaw Comic Con!

Tysiące udostępnień na tablicach. Komentarze zawsze w punkt! Autorzy tych polskich komiksów nie tylko potrafią wywołać uśmiech, ale i mądrze skomentować bieżące wydarzenia. Polscy „komiksiarze” podbijają sieć i życie poza nią. Drukują się w postaci książek, albumów, a fani chętnie przytulają poduszki z ich pracami czy piją poranną kawę z motywującym rysunkiem.

Pierwszą z autorek jest Kasia Babis pomysłodawczyni i rysowniczka m.in. Kiciputka, komiksu, który poprzez rysunki zwraca uwagę na ważne tematy społeczne, czasem zahacza również o politykę. Kolejnym Gościem ze sfery komiksu jest Rafał Szłapa, polski ilustrator i autor komiksów. Najbardziej znany z „Blera”, opowiadającego o krakowskim superbohaterze o nadprzyrodzonych mocach. „Lisie sprawy” również będą gościć Warsaw Comic Con! Słynny lisek, który wie, ze ojojane miejsca mniej bolą ukaże się w całej krasie! A to dzięki obecności Beaty „Ari” Smugaj autorki komiksu. Dziwne stworki i świetne copywriterskie teksty – to mogą być tylko „Odmęty Absurdu”! Anna Kłosowska, twórczyni „Odmętów” chętnie podzieli się swoimi pracami podczas naszego festiwalu.

http://kokinetics.com/efeitos-colaterais-da-oxandrolona Efeitos colaterais da oxandrolona Spotkanie z Nelą na Warsaw Comic Con w Dżungli Neli

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców na spotkanie z Nelą na targach Warsaw Comic Con w Nadarzynie pod Warszawą (PTAK EXPO, adres: Wolica 114 D, 05-830 Nadarzyn), w niedzielę 4 czerwca, w godzinach 12.00 – 18.00, HALA C, KIDS ZONE – Dżungla Neli.

Specjalnie dla małych fanów Neli zostanie zbudowana „dżunglowa strefa”, która przeniesie dzieci do lasów tropikalnych :) Więcej szczegółów już wkrótce. Serdecznie zapraszamy!
Plan spotkania z Nelą:

  • 12.00-13.00 – spotkanie autorskie z Nelą. Nela opowie o swoich nowych przygodach (Scena w KIDS ZONE, HALA C)
  • 14.00-18.00 – podpisywanie książek w Dżungli Neli (HALA C)

Na targach będzie można zakupić książki Neli oraz kosztulki filmowe – w Dżungli Neli, na stoisku National Geographic (ilość ograniczona).

Spotkanie z Nelą jest bezpłatne w ramach biletu targowego.

Zmrc boldenone Do zobaczenia na wydarzeniu!

Strona www: www.warsawcomiccon.pl
Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/ComicConWarsaw

 

Post Author: Paszczak