Warsaw Comic Con – kolejna porcja informacji

Melissa Ponzio na Pierwszym Comic Conie

http://steroidsbesthgh.com/how-much-does-steroids-cost_sr/ How much does steroids cost

Oxandrolone package insert

Medication to increase testosterone levels

What type of hormone is testosterone

Tbol hair loss

Trenbolone cypionate cycle

http://kenwoodliquors.com/turinabol-stack-with-sustanon Turinabol stack with sustanon

Priorytetem organizatorów są fani fantastyki

Anadrol cycle before after

Methandienone predaj

Turinabol jakie efekty

http://www.gestiona.es/anavar-oxandrolone-jak-brac Anavar oxandrolone jak brac

http://historyarticles.com/can-you-buy-steroids-in-england Can you buy steroids in england

http://steroidsbesthgh.com/what-does-gh-do_e1/ What does gh do

Anadrol 50 mg precio

http://www.giftcards.sugarlandmall.com/trenbolone-rage Trenbolone rage

http://kokinetics.com/clenbuterol-cycle-dosage-bodybuilding Clenbuterol cycle dosage bodybuilding

Artist on Board

Do grupy należą:

  • Karol Duma: grafik, ilustrator i rysownik, zawodowo zajmujący się malarstwem cyfrowym. Efekty jego prac podziwiać można w grach studia Artifex Mundi, które słyną z pięknej, ręcznie malowanej oprawy graficznej. Poza pracą realizuje swoje pasje w mrocznych, surrealistycznych i nastrojowych ilustracjach, w których stara się uchwycić ludzkie tajemnice i złapać emocje, balansując gdzieś pomiędzy światem rzeczywistym a podświadomością.
  • Mariusz Gandzel: z wykształcenia architekt, z zawodu rysownik-freelancer. Jego przygoda z rysunkiem zawodowym obejmuje ilustracje m.in. do tak znanych tytułów jak Neuroshima, Monastyr, Stronghold, Thesus: The Dark Orbit czy 51. Stan. Obecnie na stałe współpracuje w wydawnictwem gier planszowych Fantasy Flight Games.
  • Tomasz Larek: ilustrator, grafik, pasjonat i kolekcjoner muzyki, komiksu oraz szeroko pojętego urban artu. W swojej karierze współpracował z takimi wydawnictwami jak Trefl, Foxgames, Nasza Księgarnia, Galakta czy Portal Games. Aktualnie, po czteroletniej przerwie wypełnionej podróżą dookoła świata rozpoczyna współpracę z wydawnictwami z Kanady, Stanów Zjednoczonych i Singapuru.
  • Morano: prywatnie autor własnych komiksów; zawodowo freelancer z piętnastoletnim stażem, autor ponad 30 okładek gier planszowych, który pracował przy takich tytułach jak Magic: The Gathering, Star Wars, Lord of the Rings, Call of Cthulhu, Warhammer 40,000, Gra o Tron, Dungeons & Dragons i wielu innych.
  • Tomasz Ściolny: zafascynowany twórczością Grzegorza Rosińskiego, główny ilustrator gry Shadowcraft: The Glamour War. Pracował również przy grze 300 Dwarves autorstwa Nimbi Studios, zaś od 2015 roku zajmuje się konceptami postaci dla studio One More Level.
  • Daria Zersen: choć początkowo jej kariera miała stanąć pod znakiem biologii molekularnej, pod koniec studiów uznała że jej prawdziwą pasją jednak jest rysowanie. Szczęśliwie dla niej, w 2009 z otwartymi ramionami przyjęli ją warszawscy twórcy gier komputerowych i od tej pory projektuje i ilustruje światy kolejnych gier.
  • Gracjana Zielińska: ilustratorka, concept artist, graficzka 2D, w portfolio której znajdują się m.in. Ballisting Publishing (serie Expose, Exotique, D’artiste), Ars Thanea, Corel, Artifex Mundi, FFG/Windrider Games, Harper Design, Ilex Press, Plastic/Sony. Aktualnie współpracuje z małym studio indie MoaCube.

Jakub “Dem” Dębski gościem Warsaw Comic Con

Niestandardowy, nieszablonowy i jedyny w swoim rodzaju – Jakub “Dem” Dębski będzie gościem Strefy Komiksu na Warsaw Comic Con. Dem dał się poznać fanom na wiele sposobów: jako scenarzysta, rysownik, youtuber, ale również twórca i aktor reklam reklam jednego z największych producentów sprzętu elektronicznego. Przede wszystkim jednak znany jest z kultowej już serii pasków komiksowych “Duże Ilości Naraz Psów”. Jego komiksy i twórczość są bezczelne i bezkompromisowe, czym zaskarbił sobie rzesze fanów

Najsilniejsza postać „Gry o Tron” odwiedzi Warsaw Comic Con!

Sir Gregor Clegane, zwany „The Mountain (Górą)” to charakterystyczny bohater znanego na całym świecie serialu HBO — „Gry o Tron”. W jego rolę wciela się Hafthor Julius Bjornsson, islandzki aktor i strongman.

„Thor” (bo tak brzmi jego pseudonim) urodził się 26 listopada 1988 roku na Islandii. Od najmłodszych lat trenował koszykówkę. Jednak po kilkunastu latach postanowił zmienić dyscyplinę na zawody siłaczy — strongmanów. Mierzy ponad dwa metry i waży 200 kg. Jest sześciokrotnym mistrzem Islandii w kategorii najsilniejszego, w Europie taki tytuł zdobył trzy razy, a na światowych mistrzostwach stał aż pięć razy na podium.

Dzięki połączeniu umiejętności siłowych oraz talentu aktorskiego stał się idealnym kandydatem do roli „Góry” — wcześniej wojownika, a teraz nieumarłego „ochroniarza” królowej Cersei Lannister.

Bjornsson uwielbia kontakt z fanami, dlatego z wielką chęcią przyjął zaproszenie na pierwszy Comic Con w Polsce — Warsaw Comic Con! Podczas wizyty odpowie na wszystkie pytania fanów podczas panelu Q&A oraz rozda autografy i zapozuje do zdjęć. To jego druga wizyta w Polsce. Aktor/strongman na Twitterze ma ponad 820 tys. obserwujących, na FB — 460 tys.

Ujawniono szczegółowy harmonogram Warsaw Comic Con!

Do festiwalu zostało już tylko kilkanaście dni! Z ogromną przyjemnością informujemy, że czterodniowy harmonogram paneli dyskusyjnych i warsztatów jest już dostępny na www.warsawcomiccon.pl!

Podczas Warsaw Comic Con nie zabraknie ciekawych wykładów dotyczących komiksów, literatury i filmu. Zostaną poruszone zagadnienia, zaczynające się od tych oczywistych po te, które mogą mocno zaskoczyć słuchacza. Do harmonogramu dołączyły również spotkania z autorami książek (Andrzejem Pilipiukiem, Mają Kossakowską czy Katarzyną Majgier). Zostaną przeprowadzone warsztaty pod czujnym okiem znanych rysowników: Kiciputka czy Rafała Szłapy (warsztaty komiksowe dla dzieci).

Nie zabraknie również fantastycznych wykładów z nauki. Tam uczestnicy będą mogli posłuchać m.in. o stacjach kosmicznych, sztuce czytania wzorów (poprowadzone przez autorkę bloga „Patolodzy na klatce”) czy dowiedzieć się co to znaczy być dawcą szpiku — prezentacja zostanie poprowadzona przez fundację DKMS.

Zostanie również przeprowadzony konkurs na krótką formę komiksową!

W harmonogramie znajdą Państwo również rozpisane wydarzenia jakie będą miały miejsce na scenie, m.in. wywiady z gwiazdami „Gry o Tron”, „Watahy” oraz „Teen Wolfa”, konkurs cosplayowy czy koncert znanego z muzyki do „Wiedźmina” folkowego zespołu „Percival”.

To tylko mała część atrakcji jakie organizuje dla uczestników Warsaw Comic Con. Organizatorzy starali się ułożyć plan tak, by każdy geek czy ciekawy świata znalazł coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską! Link do harmonogramu: http://warsawcomiccon.pl/harmonogram/

Jan A.P. Kaczmarek na ComicConie

Pierwszy Comic Con w Polsce zasługuje na niepowtarzalną oprawę. Miło nam poinformować, iż oficjalnego otwarcia imprezy (sobota 3.06, godzina 11:00) dokona Jan A.P. Kaczmarek, Kompozytor, Laureat Oscara®, Twórca i dyrektor Transatlantyk Festival. Nasz gość spotka się z fanami Warsaw Comic Con i poprowadzi specjalne warsztaty, podczas których opowie o roli muzyki w filmie.

http://www.gestiona.es/buy-steroids-australia-paypal Buy steroids australia paypal Jan A.P. Kaczmarek

Kompozytor, Laureat Oscara®, Twórca i dyrektor Transatlantyk Festival.

Laureat Oscara za muzykę do filmu „Marzyciel”. Nominowany do Złotych Globów i nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej jest dzisiaj jednym z najwybitniejszych w świecie kompozytorów muzyki filmowej. Autor muzyki do kilkudziesięciu filmów, twórca symfonicznych utworów koncertowych, komponował też dla czołowych amerykańskich teatrów. Nagrodzony Drama Desk Award za najlepszą muzykę teatralną roku w Nowym Jorku. Jest członkiem Amerykańskiej i Europejskiej Akademii Filmowej. Twórca i dyrektor Transatlantyk Festival.

Strona www: www.warsawcomiccon.pl

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/ComicConWarsaw

 

 

Post Author: Paszczak