Wczoraj ruszył Festiwal Fantastyki Cytadela

how to make steroids best Price Intuit Quicken 2015 Mac Wczoraj w Modlinie otworzyły się bramy Festiwalu Cytadela. Na gości pierwszego dnia imprezy czekało wiele atrakcji, a w kolejnych dniach również ich nie zabraknie.

http://www.flexmail.eu/steroid/41/buy-testosterone-and-dianabol.html buy testosterone and dianabol Cosplayerzy w strojach najpopularniejszych postaci pop-kultury, gry wideo, wirtualna rzeczywistość „Horyzont Historii”, sesje gier RPG, LARP i karcianych, walki wikingów, rozgrywki planszówek, wystawy, dyskusje, seanse i koncerty, a na koniec dnia niewiarygodny pokaz tańca z ogniem – to tylko cześć bogatego programu imprezy, który mogli obejrzeć już pierwszego dnia przybyli do Modlina.

purchase cyberlink labelprint 25 Dzisiaj ruszyła między innymi Szkrabstrefa pełna animacji dla dzieci, zdalnie sterowanych robotów, gier i zabaw ruchowych oraz magiczna „Slavia” – pełna magii i wierzeń wioska rodem z czasów prasłowiańskich.

http://southamptonfreelibrary.org/buy-steroids-ebay buy steroids ebay Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia miasteczka „oswojonego post-apo”, spróbowania swoich sił w walce na miecze i w strzelaniu z łuku, spotkania bohaterów Gwiezdnych Wojen, poprowadzenia pojazdów Mad Maxa oraz posłuchania dobrej muzyki.

download Microsoft Sql Server 2008 R2 Enterprise Równie wiele dzieje się w najdłuższym budynku w Europie, który znajduje się w modlińskiej twierdzy, gdzie odbywa się Festiwal Cytadela. Prócz strefy VR (wirtualnej rzeczywistości) z unikatowym „Horyzontem Historii”, stoisk z najlepsza literaturą i komiksami, klasycznych automatów do gier wideo, stołów z planszówkami, galerii prac plastycznych i zdjęć najlepszych artystów SF, każdy będzie tu mógł znaleźć dla siebie także niezwykłe przedmioty, magiczne ozdoby i piękne pamiątki.

Organizatorzy przygotowali wiele pokazów, warsztatów, sesji, które mogą przypaść do gustu miłośnikom fantastyki.

Festiwal Fantastyki Cytadela potrwa do niedzieli, a organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi, jak również fanów fantastyki.

 

Post Author: Paszczak