Zapowiedź: Zdrajca – Jim Butcher

buy Geometryworks 3d Features 15 http://narissadoumani.com/oem/buy-corel-windvd-pro-11.html buy corel windvd pro 11 Data wydania: 28 lipca 2017

http://www.nursesnow.com.au/oem/discount-norton-partitionmagic-80.html discount Norton Partitionmagic 80 http://southamptonfreelibrary.org/steroids-dbol steroids dbol Wydawnictwo: MAG

http://southamptonfreelibrary.org/anavar-20 anavar 20 Jedenasty tom Akt Dresdena już wkrótce zawita do księgarni.

http://www.flexmail.eu/steroid/3/methandienone-comprimate-10mg.html methandienone comprimate 10mg

http://narissadoumani.com/oem/download-microsoft-publisher-2016.html download microsoft publisher 2016 Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) maga prywatnego detektywa. Okazuje się, że świat jest pełen dziwnych i magicznych istot, a większość z nich nie dogaduje się dobrze z ludźmi. I wtedy wkracza Harry.

http://narissadoumani.com/oem/download-autodesk-autocad-lt-2011.html download autodesk autocad lt 2011 Harry zawsze stara się unikać kłopotów, jeśli chodzi o Białą Radę Magów, ale jego dawne postępki nie zostały zapomniane. Co stawia go w niezręcznej sytuacji. Morgan, niegdyś jego główny prześladowca w Radzie, zostaje niesłusznie oskarżony o zdradę. Zagrożony najwyższą karą potrzebuje kogoś obdarzonego talentem i upodobaniem do wspierania słabszych, choć ten ktoś nie jest zbytnio zainteresowany jego obroną. Harry rozpoczyna poszukiwania prawdziwego zdrajcy, żeby oczyścić imię niezbyt sympatycznego Morgana, który ukrywa się przed Radą i jednocześnie przed łowcami nagród. Jeden błąd może sprawić, że – całkiem dosłownie – potoczą się głowy. I jedna z nich może być jego głową.

Autor: Jim Butcher
Tytuł oryginału: Turn Coat
Seria: Akta Dresdena
ISBN: 978-83-7480-829-3
Tłumaczenie: Anna Reszka
Oprawa: miękka
Ilość stron: 636
Rok wydania: 28 lipca 2017
Cena detaliczna: 39,00

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.