Patricia Briggs w Polsce

buy facebook likes for pictures Patricia Briggs PyrkonMamy rewelacyjną wiadomość dla wszystkich fanów Patricii Briggs. Pyrkon ogłosił, że autorka znalazła się na liście przyszłorocznych gości imprezy.  Przygotujcie się zatem, by w  dniach 18-20 maja 2018 zjawić się na terenie Poznańskich Targów. A według doniesień Fabryki Słów do tego czasu otrzymamy już nową książkę z serii o Mercy Thompson – w sam raz do złożenia autografu! ;)

is it legit to buy facebook likes Patricia znajduje się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się autorów na liście New York Times z serią o Mercy Thompson i do tej pory napisała dwadzieścia cztery książki; obecnie pisze powieść numer dwadzieścia pięć. Jej opowiadania umieszczono w kilku antologiach podobnie jak serię komiksów i powieści graficznych opartych na seriach Mercy Thompson oraz Alpha i Omega.

ct fletcher my magnificent obsession Patty rozpoczęła swoją karierę tworząc tradycyjne powieści high fantasy w 1993 roku, natomiast w 2006 roku nastąpiła zmiana warsztatu i Patty zajęła się gatunkiem urban fantasy. Zew księżyca (2006) to pierwsza powieść sygnowana jej nazwiskiem opowiadająca o Mercy. Niekończąca się przygoda sprawia, że czytelnicy chcą więcej i wieść o tej ekscytującej, nowej, serii urban fantasy opowiadającej o zmiennokształtnej dziewczynie-mechaniku roznosi się niezwykle szybko. Seria ta stale rozrasta się wraz z wydaniem kolejnej książki.

buy followers on instagram style="text-align: justify;" Patty pisze także serię Alpha i Omega, które rozgrywają się w tym samym świecie, co powieści o Mercy Thompson. To, co zaczęło się jako opowiadanie przerodziło się w nowe serie, z których każda zadebiutowała na listach bestsellerów NY Timesa.

roman chair situps źródło: fanpage Pyrkonu

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.