Fantazmaty – konkurs literacki

inner chest workout FantazmatyEkipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór oraz konkurs z nim związany. Nowy projekt nosi nazwę  Fantazmaty. Jest to konkurs literacki, który pomoże adeptom pióra zaistnieć w świadomości czytelników, a także antologia, w której stworzenie zaangażowało się już kilkadziesiąt osób.

hugh jackman body transformation Tak mówią o projekcie organizatorzy: „Przyświeca nam jedna idea – promowanie polskiej fantastyki. Pokazanie, że nie mamy się czego wstydzić w porównaniu do twórców zagranicznych. W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie literackim. Wyłonimy w nim do pięciu twórców, których teksty opublikujemy w antologii. Chcemy dać każdemu dostęp do przygotowanych opowiadań – w związku z tym Fantazmaty, podobnie jak nasz poprzedni projekt (Geniusze fantastyki, wydani w lutym 2016) zostaną udostępnione do pobrania całkowicie za darmo. Premierę antologii przewidujemy na wiosnę 2018. Do tego czasu pragniemy przygotować dla was najciekawsze historie, jakie wyjdą spod piór zaproszonych autorów.”

best websites to buy facebook likes W skrócie:

  • Fantazmaty – fantastyczny konkurs literacki
  • Fantazmaty – darmowa antologia najlepszej polskiej fantastyki
  • Wiosna 2018 – przewidywana premiera
  • PDF, ePub, mobi – antologia będzie do pobrania w wersji elektronicznej

kali muscle height Termin wysyłania prac na konkurs powoli zbliża się do końca — teraz został już zaledwie miesiąc na napisanie pracy, która może wygrać miejsce w antologii. Organizatorzy czekają na prace z zakresu szerokopojętej fantastyki: fantasy, science-fiction, a nawet horroru.

buy real instagram likes Więcej szczegółów można znaleźć na stronie projektu: www.fantazmaty.pl, łącznie z regulaminem oraz formą, w jakiej powinny być wysłane prace.

 

Post Author: Sophie

Wybredne, czepliwe kocisko z awersją do nieścisłości i głupoty. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.