Zabierz Gavrana w czytelniczą podróż – KONKURS

Wakacje już się skończyły, ale nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby odbyć czytelniczą podróż z książką. Jednak nie byle jaką podróż, a podróż z Gavranem!

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie, w którym pokażesz nam, Drogi Czytelniku, swoje okolice, miejsce swojego urlopu, czy może po prostu domowe zacisze, gdzie lubisz najbardziej czytać książki. Warunkiem jest pozostawienie gdzieś w tle kartki z wypisanym lub wymalowanym napisem: chris evans top gear Czytelnicza podróż z Gavranem. Oczywiście nie może ona zostać naniesiona komputerowo. :) can you really buy instagram followers

Do wygrania są trzy pakiety książek, każdy złożony z powieści Młody Magdaleny Kozak oraz Więzy krwi Patricii Briggs. Zwycięzców wyłonimy w redaktorskim głosowaniu.

Prace prosimy nadsyłać do 17 września 2017 roku na adres e-mail: sergi constance konkurs.gavran@wp.pl

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

buy facebook likes app Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko, dane adresowe oraz numery telefonów!

how to buy followers instagram Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

bradley martyn age Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

 

Post Author: Ilir

Gavrani Miś, niektórzy mówią: Niedźwiedź a dla mnie to właściwie bez różnicy, na oba pseudonimy reaguję :-) Wolny człowiek, całkowicie pozbawiony szablonów. Chodzę własnymi ścieżkami, jestem szczery i szczerość sobie cenie. Zastępca redaktora naczelnego, magik techniczny Gavrana i forum, a w wolnych chwilach- człowiek.