Nabór do redakcji gavran.pl

buy instagram likes right away nabor

buy facebook comments and likes Nabór do załogi Gavrana otwarty! 

Chciałbyś wstąpić w szeregi Gavranów i Gavranek? Pisać recenzje, rozwijać swój warsztat, spełniać pasje? Nic prostszego! Poszukujemy fantastów z zamiłowania zainteresowanych recenzowaniem książek, filmów, serial, komiksów oraz mangi/anime. Mile widziani będą także bywalcy konwentów czy innych fantastycznych imprez, dzięki którym na Gavranie zaroi się od reportaży, sprawozdań, felietonów i filmików z tychże. Jesteście chętni, aby podnieść rzuconą rękawicę? Czym prędzej zapoznajcie się z regulaminem naboru i podeślijcie nam swoje zgłoszenie!

___________________________________________________

best time to take creatine Regulamin 

buy constant instagram likes Zasady ogólne 

1. Należąc do ekipy Gavrana można zajmować stanowisko Redaktora, Gawrona bądź Wolnego Strzelca.

2.0 Redaktorzy to ścisła czołówka zespołu Gavrana. To oni podejmują decyzje dotyczące rozwoju portalu, organizują projekty, prowadzą konkursy, kierują zespołem Gawronów oraz Wolnych Strzelców.

2.1 Gawrony to recenzenci/ graficy/ bety/ itd. współpracujący z portalem już od dłuższego czasu. Aktywni, zwarci i gotowi do pracy. Sypiący pomysłami na rozwój portalu, jak z rękawa. Piszą też felietony i tworzą reportaże z konwentów. Współpracują z Redaktorami, gdy tym potrzeba więcej rąk do pracy.

2.2 Wolni Strzelcy to współpracownicy Gavrana. Udzielają się tak często, jak mają ochotę. Podsyłają przynajmniej jeden tekst w miesiącu. Nie są zobowiązani do brania aktywnego udziału w życiu forum czy strony, ale ich inicjatywa i zaangażowanie są mile widziane.

3. Jeśli jesteś dodatkowo zainteresowany przeprowadzaniem korekt w tekstach przygotowanych przez recenzentów i redaktorów uwzględnij to w swojej wiadomości. Na próbę, przyślemy ci teksty do korekty.

anavar cycle Zasady naboru 

1. Aby dołączyć do ekipy Gavrana należy na adres email: gavran@wp.pl podesłać dwa wcześniej nigdzie nie opublikowane teksty (w tym przypadku recenzji książki, filmu, serialu, komiksu, mangi/anime) oraz kilka słów o sobie z uwzględnieniem swoich fantastycznych zainteresowań i gustów (ulubionych gatunków, ulubionych autorów/reżyserów, czy wolicie czytać czy oglądać itp.).

2. Teksty powinny być podesłane w formacie .doc lub .dox. Czcionka Times New Roman 12, wyjustowany.

3. W wiadomości mile będzie widziane kilka słów o sobie, link do innych opublikowanych tekstów, jeśli takie istnieją.

4. Na znak akceptacji Twojego zgłoszenia, po naborze podeślemy Ci te same teksty, lecz po korekcie, z propozycją zmian. Podamy Ci także adres email do bety, z którą będziesz pracować przy swoim stażu po skończeniu naboru.

5. Staż kandydata trwa trzy miesiące. W tym czasie kandydat zajmuje stanowisko Wolnego Strzelca lecz w odróżnieniu od samych WS powinien podesłać do korekty min. 3 teksty miesięcznie.

5.1 Staż jest rzeczą konieczną. Dzięki niemu kandydat poznaje sposób w jaki funkcjonuje portal, a redaktorzy mają szansę poznać samego Kandydata.

6. Po zakończeniu stażu kandydat oficjalnie zostaje Wolnym Strzelcem i ma szansę starać się o stanowisko Gawrona.

 • Rosesae

  Jest jakiś termin do kiedy można wysyłać swoje zgłoszenia? :D

   
  • Kometa

   Nie, nie ma terminu :) Generalnie dopóki nie skompletujemy porządnego składu, a miejsc jest jeszcze sporo :)

    
 • Panthera

  Mnie ciekawi inna rzecz. Ile taka osoba powinna musi/powinna poświęcać czasu na Portal w tygodniu albo ile czasu z waszego doświadczenia się na to poświęca?

   
  • Sophie

   Wszystko zależy od tego, ile z siebie chcesz dać – wymagane jest tylko pisanie tekstów, które potem też trzeba poprawić po sprawdzeniu, więc w tych momentach obecność obowiązkowa, ale tak poza tym jest raczej dowolność, przy czym lepiej pojawiać się na forum przynajmniej kilka razy w tygodniu, żeby nie przeoczyć jakiegoś ważnego wpisu. Ale miło jest, gdy nowy członek zespołu chce się zaangażować. :)

    
   • Panthera

    Myślę, że określeniem nowy członek zespołu podsumowałaś właściwie moje bywanie na forum ;) Więc niestety jak ostatnio miewam nawet czas by tu zaglądać to potrafię nie mieć go miesiącami. Tak więc odpadam pomijając już takie drobnostki jak brak niesamowitych umiejętności recenzenckich czy też brak okiełznania języka zwany potocznie dyscośtam :)

    Dzięki za odpowiedz. Byłam ciekawa ile wam to zajmuje.

     
    • Sophie

     Wiem, że jesteś na forum od dawna, ale „przez nowy członek zespołu” miałam na myśli nowego członka redakcji; dobrze, gdy coś proponuje i sam z siebie coś robi, bo u nas niestety z dyscypliną różnie bywa. :) Umiejętności, o których piszesz, spokojnie da się nabyć częstym pisaniem, więc nie jesteś stracona. :)
     Odpowiedziałam Ci, jak to wygląda w przypadku Wolnych Strzelców. W przypadku niebiesko-zielono-żółto-czerwonych Redaktorów jest to raczej więcej czasu spędzonego przy Gavranie, bo jednak ktoś te wpisy musi wstawiać, jednak nie jest to chyba tak wiele, jak trzeba – wspomniałam już o dyscyplinie (w tym samodyscyplinie), do której dochodzi zwyczajny brak czasu. ;)

      
     • Panthera

      Samodyscyplina to dobra rzecz :) Pomylę i sprawdzę czy pamiętam jeszcze jak się pisze ;) Jak pamiętam to może czas coś napisać jakieś recenzje heh. Choć ja z natury marudna jestem więc nie wiem czy to dobry materiał na recenzenta.

       
 • Ayame

  Jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź po wysłaniu tekstów?

   
  • Sophie

   Różnie bywa, ale w okolicach tygodnia, półtora – trochę to trwa, gdyż decyzję podejmuje kilka osób. Jeśli już długo Ci nie odpisujemy, to prosiłabym, żebyś wysłała mail jeszcze raz, ponieważ albo nie dotarł, albo zginął gdzieś w otchłani poczty – przy czym to pierwsze bardziej prawdopodobne, ponieważ przejrzałam ostatnie wiadomości i nie zauważyłam nic, co mogło umknąć.

    
   • Ayame

    Wysłałam w niedzielę… W temacie wpisałam „Nabór do redakcji”. Ale wyślę jeszcze raz, na wszelki wypadek :D

     
    • Sophie

     A to w takim razie niedawny mail, taki do nas dotarł i wkrótce podejmiemy decyzję. Prosimy o cierpliwość. :)

      
 • KotFortynbrasa

  Hej, wysłałam zgłoszenie 14 czerwca i chciałam się dowiedzieć czy doszedł :)

   
 • Beata

  Hej, ogłoszenie o naborze wciąż aktualne?

   
  • Sophie

   Aktualne. :)

    
 • Tomek Śmigielski

  Czy ogłoszenie jest wciąż aktualne? (bo na stroni wisi jakby było) ;)

   
  • Tak, nabór wciąż jest aktualny. ;-)