Wyniki konkursu “Polska Krawędź” – Sprostowanie

Oj, coś pechowy ten nasz pierwszy konkurs. Najpierw opóźnienie z ankietą, potem opóźnienie z przyznaniem Fabrycznej nagrody, aż wreszcie okazało się, że przewodnicząca jury jest gapą nie z tej ziemi i źle policzyła głosy (tak, to ja jestem przewodniczącą xD). Każdy z jurorów przyznawał każdemu zdjęciu punkty w skali od 1 do 10, a potem wszystkie się sumowało. Pech chciał, że w przypadku jednej z prac przegapiłam jeden głos przy dodawaniu, który okazał się być znaczący. Według moich obliczeń trzecią z kolei najwyżej punktowaną pracą powinno być “Na krawędzi jesieni” autorstwa Zofii. W rzeczywistości, po ponownym policzeniu głosów okazało się, że jest to “Magiczne jesienne marzenie” autorstwa Roseseater.

Nie jesteśmy z tych co rzucają słowa na wiatr  i jak powiedzieliśmy A to powiemy i B. Zdaję sobie sprawę, że niedopatrzenie z mojej strony jest skandaliczne i jest mi niezmiernie wstyd z tego powodu. Dlatego razem z resztą jurorów postanowiliśmy wybrać rozwiązanie, które wykluczy poszkodowanie kogokolwiek w tej sprawie. Nie zamierzamy odbierać nagrody Zofii – to nie jej wina że nie umiem liczyć, poza tym różnica w punktach była minimalna. Zwyczajnie jury postanowiło ufundować czwartą nagrodę dla Roseseater. Jednocześnie chcę bardzo przeprosić obie uczestniczki za moje gapiostwo. Mam nadzieję, że wynagrodzenie tej pomyłki zadowala obie strony.

 

About Kometa

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

View all posts by Kometa
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze