Szamanka powróci!

  Autorka Szamanki od Umarlaków, Martyna Raduchowska,  potwierdziła, że będzie kontynuować przygody Idy Brzezińskiej. Na stronie Fabryki Słów można   przeczytać oficjalny komunikat, który oznacza naprawdę dobre wieści dla tych, którzy polubili bohaterów i świat wykreowany w Szamance od Umarlaków.

Tych, którzy jeszcze się wahają czy sięgnąć po ten tytuł , zapraszamy do lektury recenzji Szamanki  popełnionej przez wiedźmę z bagna.

 

Co otworzę „Szamankę”, krzywię się na to, co czytam, zatrzaskuję, odstawiam na półkę, coraz bardziej utwierdzona w przekonaniu, że czeka mnie jeszcze od groma roboty nad warsztatem. Dlatego z takim niedowierzaniem odbieram te wszystkie pozytywne opinie, w głowie mi się nie mieści, że „Szamanka” może się aż tak podobać.

Bez niedomowień – Martyna Raduchowska oficjalnie potwierdziła, że pracuje już nad drugim tomem swojej debiutanckiej powieści. Tak, tak – Ida Brzezińska, którą tak ciepło powitaliście, niebawem stawi czoła kolejnym niespodziankom. “Szamanka od umarlaków” powróci!

 

 

 

 

 

About Kometa

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

View all posts by Kometa
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze