Wyniki Konkursu „Fantastyczne Halloween”.

I oto stało się! Znamy  zwycięzców naszego konkursu „Fantastyczne Halloween” wyłonionych na podstawie głosów publiczności. Wspaniałe, książkowe nagrody, zafundowane laureatom przez Fabrykę Słów wędrują do:

1.  Aliny Ziętek z zdjęcie „Mercy przy pracy”

149 głosów

 ♦

2. Mileny Zaremby za zdjęcie „Stanisława Kruszewska”

145 głosów

3. hlukaszuk za zdjęcie „Weźmisz czarno kure”

139 głosów

 

Jak widać walka o podium była bardzo zacięta – różnice w głosach były minimalne. Ale oprócz zestawu książek, jeden z uczestników może liczyć na nagrodę Fabryki Słów w postaci książki „Uchwycić Moment”. Tym szczęśliwym wybranym jest hlukaszuk za zdjęcie „Weźmisz czarno kure”.

Szczęśliwym zwycięzcom gratulujemy! Nagrody zostaną przesłane przez Fabrykę Słów w przeciągu 10 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników.

 

About Kometa

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

View all posts by Kometa
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Milena
Milena
10 lat temu

Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy i gratuluję pozostałym wygranym C:

 
hlukaszuk
hlukaszuk
10 lat temu

Dotarły do kogoś książki bo do mnie nie. Ostatni termin ich wysłania przypadał 30.11.2011r. Wszystko co zamawiałam 30.11.2011r. już do mnie dotarło a książki z konkursu nie.

 
Alina
Alina
9 lat temu

Do mnie dzisiaj dotarły 2 książki,nie wiem co z pozostałymi dwoma.A jak tam u was?

 
hlukaszuk
hlukaszuk
9 lat temu

Mam zamiar zbojkotować ten konkurs a właściwie fabrykę. Zależało mi na Wiedźmie a reszta mogła dla mnie nie istnieć (i co ja mam niby zrobić z II częścią Obsydianowego serca, kupić za własną kasę jedynkę). Postanowiłam odesłać to co mi przysłali z powrotem. Niech się tym udławią. Gdybym to ja dała takiej plamy w pracy szef kazałby mi kupić za własną kasę nagrody i w zębach odnieść dla klienta.

 
hlukaszuk
hlukaszuk
9 lat temu

Wiecie co, wystąpił jakiś błąd w przekazie informacji. Reszta brakujących książek zostanie dosłana w późniejszym terminie (po nowym roku). W związku z powstałą sytuacją proponują wybranie sobie dwóch dodatkowych książek (nie mylić w zamian). Jak dla mnie SPOKO.

 
Kometa
9 lat temu

Przepraszam, ten błąd w przekazie to moja wina, źle zrozumiałam wydawcę. Strasznie przepraszam jeszcze raz.