„Cry Wolf” Patricii Briggs jeszcze w tym roku?

Oto i jest! Ucieleśnienie działalności Grupy Nacisku!

Jak zapowiedziało na swoim facebook’u wydawnictwo Fabryka Słów długo wyczekiwana pierwsza część serii Alpha&Omega „Cry Wolf” ma szansę ukazać się na rynku jesienią tego roku.

Naturalnie pod naszym Gavranowskim patronatem.

Trwamy w pogotowiu i dziękujemy Czytelnikom za wsparcie w naszej petycji :)

 

 
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jada
Jada
9 lat temu

Brawa dla grupy nacisku! Aż zacieram rączki na co by teraz ponaciskać… Są już jakies propozycje?

 
Anne
Anne(@anne)
Editor
9 lat temu

Coś się wymyśli :P nie można przecież spocząć na laurach :P

 
Oksa
Oksa
9 lat temu

Brakuje u nas więcej UF, za granicą tego od cholery, w sumie nie wiadomo w co włożyć ręce, żeby nie była to też jakaś szmira

 
Jada
Jada
9 lat temu

Anne, zrozumiałe, laury się należą, ale byle z wprawy nie wyjść ;)

 
Anne
Anne(@anne)
Editor
9 lat temu

Fakt, u nas mało jest UF, wydawnictwa bardziej nastawiają się na paranormal romance i nie zawracają sobie głowy urban fantasy… a szkoda i to bardzo. Jak przeglądam amazon to czasami aż w szoku jestem na widok ilości takich książek… a u nas… ehm wiadomo.

Myślę, że z wprawy nie wyjdziemy :P zawsze się znajdzie coś aby pomęczyć trochę wydawnictwo :P

 
Kometa
Kometa(@kometa)
Admin
9 lat temu

Pamiętajcie że są jeszcze opowiadania powiązane z naszymi ulubionymi seriami. Ja jako fan chciałabym mieć wszystko w ojczystym języku :d A potem… Potem to się jeszcze wymyśli :D

 
Oksa
Oksa
9 lat temu

Jada, a Ty czegoś nie polecisz? Ja osobiście chciałabym, aby ktoś się zainteresował tą serią: Philippa-Ballantine "Geist" i "Spectyr"

A także T.A. Pratt i jego seria o Marli Manson – coś, gdzie romans odgrywa bardzo małą rolę na rzecz akcji i fabuły. Me gusta :)

Choć przyznaję, że nie czytałam. Bardzo za to chciałabym w naszym rodzimym języku je poznać.

 
Jada
Jada
9 lat temu

Oksa, nie znam tych serii, ale od lat żałuję, że po polsku nie wyszła Laurentson i jej Mangus Pack, plus rozszerzenia, albo ja nigdy na nie nie trafiłam, czytałam je w steranych amerykańskich paperbackach (na okładce cena: 2 dolary ;)) i strasznie mi się podobały ;) sama nie wiem, czy były aż tak zabawny, czy moja angielszczyzna dodawała szczyptę humoru ;)

 
Blair
9 lat temu

Hah, ale się cieszę !! XD

Szkoda tylko, że nie wydadzą jeszcze opowiadania wprowadzającego. Dużo by na początku wyjaśniło fanom, którzy z angielskim są na bakier. Kto wie? Może kiedyś… ;)

 
Jada
Jada
9 lat temu

Ok, Fabryka nie widzi możliwości wydania antologii, ale akurat tu opowiadanie wprowadzające jest naprawdę ważne, więc może choć to opowiadanie pod jedną okładką z Cry Wolf dałoby się wydać? Co na to grupa nacisku?

 
Oksa
Oksa
9 lat temu

Byłoby super, ale mam bardzo duże obawy, czy da radę wydać jedno opowiadanie z całej antologii… Zakręcić się przy tym temacie nie zawadzi :)