AUKCJA WOŚP – ZESTAW DLA FANÓW ANETY JADOWSKIEJ OD REDAKCJI

Rys. WOŚP

Chcielibyście zdobyć unikalny zestaw książek Anety Jadowskiej z autografami, oraz gadżetów z nimi związanych a przy tym wesprzeć akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji WOŚP, gdzie środki za licytację zostaną przekazane na rzecz fundacji, która w tym roku zbiera kasę na ratowanie życia dzieci, i po raz pierwszy połowa zebranych środków zostanie przekazana na godną opiekę medyczną seniorów. W skład zestawu wchodzi:

* Książka “Złodziej Dusz” autorstwa Anety Jadowskiej z autografem autorki
* Książka “Bogowie muszą być szaleni” autorstwa Anety Jadowskiej z autografem autorki.
* Informator Coperniconu 2012 z opowiadaniem Anety Jadowskiej “Misja Apokalipsa” z autografem autorki. Jest to rzecz o tyle niezwykła gdyż opowiadanie nie było publikowane nigdzie indziej. Jedyną jego drukowaną formą jest ten informator, nie można go znaleźć także w sieci.
* Trzy przypinki tematycznie związane z książkami Anety Jadowskiej.
* Dwie papierowe zakładki do książek tematycznie związane z portalem Gavran oraz twórczością Anety Jadowskiej.

Aukcja WOŚP

 

About Ilir

Gavrani Miś, niektórzy mówią: Niedźwiedź a dla mnie to właściwie bez różnicy, na oba pseudonimy reaguję :-) Wolny człowiek, całkowicie pozbawiony szablonów. Chodzę własnymi ścieżkami, jestem szczery i szczerość sobie cenie. Zastępca redaktora naczelnego, magik techniczny Gavrana i forum, a w wolnych chwilach- człowiek.

View all posts by Ilir
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
blog

I will immediately grab your rss feed as I can not find your email subscription link or newsletter service. Do you’ve any? Please let me know so that I could subscribe. Thanks.