„Długa Ziemia” dostępna od jutra!

To, co mamy Państwu do zaprezentowania to ściśle tajny materiał – umówmy się więc, że nie wyjdzie on poza Internet i prasę.

 Na obrazku obok widzą Państwo schemat urządzenia zwanego krokerem, pozwalającego przemieszczać się między światami równoległymi. Autorem jest niejaki Willis Linsay.

 Agenci wydawnictwa Prószyński i Ska dotarli także do opracowania autorstwa Kurta Nalty’ego, który z pomocą inżynierii wstecznej rozpracował metodę działania krokera:

  << Inżynieria wsteczna steppera>>

  Nie mamy czasu na dłuższe tłumaczenia. Szczegóły opisali Terry Pratchett i Stephen Baxter w publikacji Długa Ziemia – dostępnej od jutra!

 

About Blair

Pełnoetatowa książkoholiczka i filmomaniaczka. Recenzentka - amatorka, szpanująca swoim talentem pisarskim i nie rozumiejąca, dlaczego nikt nie chce podziwiać blasku jej intelektu, który przecież razi wszystkich po oczach. Czasami o skłonnościach masochistycznych, wiecznie niewyspana. Niepoprawna romantyczka, marząca o naprawianiu świata. Ponoć mówią, że nocą staje się Nocnym Cieniem i szuka nowych, szeleszcząco - papierowych ofiar...

View all posts by Blair
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czarownica
Czarownica(@czarownica)
Editor
8 lat temu

I Pratchett i Baxter – szykuje się coś naprawdę dobrego, mnie same nazwiska autorów zachęcają, a i opis ciekawie się zapowiada.