Serdecznie zapraszamy na Toruński Weekend Fantastyczny!

TWF to inicjatywa Stowarzyszenia “Thorn” oraz działającego pod Młodzieżowym Domem Kultury klubu miłośników kultury japońskiej “Dekiru”, która ma za zadanie umilić wszystkim toruńskim fanom gier, fantastyki oraz mangi i anime oczekiwanie na Copernicon 2013, a przy okazji ma szanse na stałe zagościć w kalendarzu toruńskich imprez.

Dzięki bliskiej współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury, impreza odbywać będzie się właśnie tam, na terenie zabytkowej toruńskiej Starówki. Przyjętą formułą tego typu wydarzeń jest równoległe prowadzenie kilku bloków programowych. W tym roku podczas Fantastycznego Weekendu odbędzie się blisko 200 godzin programu.

CZAS I MIEJSCE:
Na Toruński Weekend Fantastyczny zapraszamy w dniach 19-20 stycznia 2013.  Impreza rozpoczyna się w sobotę o godzinie 11:00 i trwa do oficjalnego zamknięcia, które odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00.

Główny budynek imprezy (Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu) otwarty dla uczestników będzie:
• pierwszego dnia od rozpoczęcia imprezy, czyli godziny 11:00 do 21:00
• drugiego dnia od godziny 10:00 do 16:00

AKREDYTACJA:
Koszt pełnej akredytacji wyniesie 10 złotych.
Szczegółowy cennik:
• akredytacja pełna (dwudniowa): 10 zł
• akredytacja jednodniowa (Sobota): 5 zł
• akredytacja jednodniowa (Niedziela): 5zł

Za każdy przeprowadzony punkt programu prelegentowi przysługuje 50% zniżki.

Przewidywane są również zniżki dla młodszych uczestników – dzieci do lat 6-ciu wchodzą na Toruńskie Dnia Fantastyki za darmo! Akredytacje jednodniowe upoważniają do przebywania na terenie imprezy do godziny 21:00 w sobotę lub w niedzielę – do zakończenia punktów programu. Akredytacja znajdować się będzie w głównym budynku imprezy – Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu Jednocześnie przypominamy, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemne oświadczenie podpisane przez opiekuna.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.copernicon.pl w zakładce TWF oraz na fanpage imprezy na Facebooku: http://www.facebook.com/weekendfantastyczny

 

About Kometa

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

View all posts by Kometa