KONKURS Z REBISEM

LewiatankonkursWitajcie!

Dawno nic konkursowego się u nas nie działo – najwyższy czas to zmienić. Trzeba Was w końcu rozruszać i rozgrzać nieco przed sierpniem, kiedy to Gavran ma urodziny i szykuje z tej okazji konkursową imprezę – tyle że zamiast drinków, zaserwujemy książki. Ale to później. ;) Dziś natomiast przedstawiam Wam konkurs, w którym do wygrania będą trzy zestawy składające się z książek „Lewiatan”, „Behemot” i „Goliat” autorstwa Scotta Westerfelda, które zostały wydane nakładem wydawnictwa REBIS.

Konkurs miły, łatwy i przyjemny. Poniżej znajduje się dziesięć rozsypanek, a Waszym zadaniem jest ułożyć z nich imiona/nazwy istot mniej lub bardziej związanych z chrześcijaństwem. Listę odpowiedzi prześlijcie na adres [email protected] w tytule wpisując REBIS.

konkurszrebisem

Nagroda trafi do trzech uczestników, którzy uzbierają największą ilość prawidłowych odpowiedzi, a w razie większej ilości takich osób dodatkowo decydować będzie czas na zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy. Ale pamiętajcie! Zgłoszenia możecie nadsyłać dopiero od 24 lipca 2013 od godziny 20:00. Konkurs zakończy się 26 lipca o godzinie 20:00.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie