KONKURS URODZINOWY – ETAP II

urodziny

Witajcie, łowcy nagród!

Pierwszy etap już za nami, w związku z tym czas przedstawić Wam kolejny, przyjemny zestaw zagadek. Udowodnijcie zatem, że niestraszne Wam upały, prostujące zwoje mózgowe w chińskie osiem i rozwiążcie przygotowane przez nas zadanie. :-)

W tej odsłonie konkursu zmierzycie się ze swoimi zdolnościami rebuso-kalamburowymi, bowiem cała zabawa polega na tym, aby odgadnąć 9 haseł podanych poniżej, które zostały ukazane w formie obrazkowej. Kluczem do uzyskania odpowiedzi jest liczba obrazków, która została przyporządkowana poszczególnym numerom, w myśl zasady 1 obrazek – 1 słowo. Wśród haseł ukrył się gdzieś wyjątek od tej reguły, gdyż tam ilość słów składająca się na odpowiedź jest minimalnie większa niż ilość obrazków, odnalezienie jednak tego przypadku pozostawiamy Waszym niestrudzonym poszukiwaniom. ;-) Zanim oddacie się odcyfrowywaniu naszych wypocinek, koniecznie zapoznajcie się z punktacją za to zadanie podaną w informacjach pod zagadką.

Listę odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 2. Zgłoszenia możecie nadsyłać od 8 do 15 sierpnia 2013 roku do godziny 20:00. Za każdą poprawnie podaną odpowiedź otrzymacie 1 punkt. Lecz pamiętajcie, że w tym etapie każda zła odpowiedź, a także jej brak, powodować będą odjęcie 2 punktów z ogólnej puli punktów za wszystkie etapy. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Udanych łowów!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.