KONKURS URODZINOWY – ETAP V

Witajcie, drodzy poszukiwacze nagród!

I oto nastał ten dzień, w którym Wasze trudy dobiegają końca. Po całym miesiącu zmagań w rozwiązywania urodzinowych łamigłówek wreszcie przyszła pora na Grand Finale. Czy będzie trudno, a może jednak całkiem łatwo? Sprawdźcie.

Jak powszechnie wiadomo, strategicznym momentem urodzinowego przyjęcia jest chwila, w której solenizant zdmuchując świeczki na torcie po cichu wypowiada swe marzenia. Również na Gavranowym przyjęciu nie mogło zabraknąć tegoż tradycyjnego elementu. Jednak mały problem w tym, iż nasz pochłonięty zabawą ptasi przyjaciel trochę pogubił się w niezliczonych i poplątanych korytarzach, których pełno w miejscu urodzinowej imprezy. I to właśnie Wasze zadanie!
Na poniższym obrazku widzicie labirynt, będący ostatnim etapem naszego konkursu. Waszą rolą jest doprowadzić szanownego solenizanta wprost do smakowitego tortu.

Rozwiązanie w formie graficznej jako załącznik należy wysyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 5.  Pierwsza osoba, która nadeśle prawidłowe rozwiązanie otrzyma 10 punktów, druga dostanie ich 7, a trzecia 4. Kolejne rozwiązania otrzymają po 1 punkcie.
Zgłoszenia możecie nadsyłać dopiero 5 września  2013 roku od godziny 20:00 do 23:59 tegoż dnia włącznie.   Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

 Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

 

About WereWolf

Zły Wilk

View all posts by WereWolf