KONKURS URODZINOWY

urodziny
Witajcie, wszyscy zebrani!

Co już było powtarzane do znudzenia :-), sierpień to dla Gavranów czas bardzo ważny – w tym właśnie miesiącu w 2011 roku w efekcie połączenia for Dar Vorona i Mercy’s Garage powstał twór znany obecnie jako Gavran, stworzony przez ludzi uwielbiających fantastykę dla ludzi uwielbiających fantastykę (i nie tylko). Chcemy Wam zatem przekazać radosną nowinę – mamy dwa latka! Trzeba więc to uczcić – drugie urodziny to czas, który koniecznie należy świętować, a że samotne świętowanie mija się z celem, zapraszamy do niego Was wszystkich.

Postanowiliśmy zorganizować coś, co w zeszłym roku spotkało się z ciepłym przyjęciem z Waszej strony – konkurs etapowy, w którym do wygrania góra nagród! Przez kolejne tygodnie w każdy czwartek pojawi się na naszym portalu nowy etap – w każdym z nich do zdobycia będzie określona liczba punktów. Wygrają ci, którzy po ostatnim etapie zgromadzą na swoich kontach najwięcej punktów.

Laureat pierwszego miejsca otrzyma:
Zestaw wszystkich dotychczas wydanych tomów z cyklu „Kroniki Żelaznego Druida” autorstwa Kevina Hearne’a, czyli konkretnie: „Na psa urok”, „Raz wiedźmie śmierć”, „Miedzy młotem a piorunem”, „Zbrodnia i Kojot” oraz „Kijem i mieczem”, a także dodatkowo papierową wersję „Po stronie mroku” Agnieszki Hałas wraz z dedykacją autorki.

Uczestnik, który zakończy rywalizację na  drugim miejscu, zdobędzie:
Zestaw dotychczas wydanych tomów cyklu o Dorze Wilk autorstwa Anety Jadowskiej, który to składa się z wydanego w nowej szacie graficznej „Złodzieja dusz”, „Bogowie muszą być szaleni” i „Zwycięzca bierze wszystko”, a także papierową wersję „Po stronie mroku” Agnieszki Hałas z dedykacją.

Laureat nie mniej zaszczytnego trzeciego miejsca wzbogaci swoją biblioteczkę o:
„Wilczy trop” Patricii Briggs, „Nawałnicę mieczy. Stal i śnieg” George’a R. R. Martina, a także papierową wersję „Po stronie mroku” Agnieszki Hałas z dedykacją.

.

Zaczniemy od czegoś łatwego, od czegoś, z czym my, Czytelnicy, spotykamy się na co dzień, a konkretnie od okładek. Dzisiejszy etap polegał będzie na rozpoznaniu, z jakich to książek pochodzą przedstawione poniżej fragmenty okładek. Jako podpowiedź zdradzimy, że są to książki fantastyczne i zostały wydane przez Rebis, Fabrykę Słów oraz Zysk i S-ka.

Etap1

Listę tytułów oraz autorów przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 1. Zgłoszenia możecie nadsyłać od 1 do 8 sierpnia 2013 roku do godziny 20:00. Za każdy poprawnie podany tytuł razem z autorem otrzymacie 1 punkt. Lecz pamiętajcie, że każda zła będzie powodować odjęcie 2 punktów z ogólnej puli punktów za wszystkie etapy. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Do boju! Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie