KONKURSOWA NAWAŁNICA

Witajcie,  Śmiałkowie!

Za nami początek jesieni. Niestety, pogoda nie jest dla nas łaskawa i przywitała nas jesiennymi słotami, a nie zaś pięknym babim latem. Aby rozgrzać Was – Konkursowiczów – a właściwie Wasze szare komórki, przygotowaliśmy kolejny konkurs. Tym razem proponujemy Wam egzemplarz książki „Nawałnica mieczy. Stal i śnieg” George’a R. R. Martina.

Pewnie każdy z Was słyszał o telewizyjnym serialu „Gra o Tron”, nakręconym na podstawie serii „Pieśń Lodu i Ognia” autorstwa G.R.R. Martina. Co ma to wspólnego z zadaniem dla Was? Już tłumaczę. Tym razem będziecie musieli odgadnąć trzynaście tytułów seriali oraz książek i ich autorów, na podstawie których owe seriale powstały. Poniżej znajdują się zdjęcia, do których należy przypisać odpowiednie dane w kolejności: liczba porządkowa, tytuł serialu – tytuł książki – jej autor.

Listę odpowiedzi prześlijcie na adres [email protected], w tytule wpisując NAWAŁNICA.  Za każdy prawidłowo odgadnięty serial (wraz z tytułem książki i autorem) otrzymacie 1 punkt, ale uwaga, za każdą błędną odpowiedź odejmiemy Wam 2 punkty.
Egzemplarz trafi do Konkursowicza, który uzbiera największą ilość punktów, a w razie większej ilości takich osób dodatkowo decydować będzie czas na zasadzie „ostatni będą pierwszymi” – tzn. zgłoszenie, które dotrze do nas jako ostatnie przed zakończeniem konkursu, zostanie nagrodzone książką. Konkurs zakończy się 30 września o godzinie 20:59:59.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.