KONKURS HALLOWEENOWY – ETAP III

4 konkurs halloween

Witajcie!

Właśnie zakończył się etap drugi, więc natychmiast przechodzimy do trzeciego, by dać Wam szansę na zdobycie kolejnych punktów. Zadanie będzie nie mniej śmiertelno-mordercze niż dwa poprzednie, ale z pewnością nie sprawi Wam trudności.

Poniżej prezentujemy Wam wykreślankę, w której zostało ukryte 19 haseł, mniej lub bardziej związanych ze śmiercią. Waszym zadaniem jest je odnaleźć, a z pozostałych liter ułożyć hasło główne. Prawda, że proste? Lekkim utrudnieniem jest jedynie brak polskich znaków – np. zamiast “ś” jest “s”, ale to przecież Wam nie przeszkodzi w rozwiązaniu. :-)

Listę odpowiedzi wraz z rozwiązaniem graficznym w formacie .jpg lub .png przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 3. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymacie 1 punkt, a za hasło dodatkowo 3 punkty. Lecz pamiętajcie, że każda zła będzie powodować odjęcie 2 punktów z ogólnej puli punktów za wszystkie etapy. Zgłoszenia możecie nadsyłać od 24 do 28 października 2013 roku do godziny 20:00. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

P.S. Pamiętajcie, że za brak rozwiązania graficznego lub w formie listy zgłoszenie zostanie zdyskwalifikowane.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie