KONKURS HALLOWEENOWY – ETAP IV

4 konkurs halloween

Poszukiwacze nagród!

Przed Wami ostatni już etap naszego Konkursu Halloweenowego. Mamy nadzieję, że rozwiązywanie przygotowanych przez nas zadań przyniosło Wam wiele radości i wrażeń, i że czujecie się w pełni przygotowani do Nocy Duchów. ;-) Ale zanim oddacie się zabawom tego szczególnego czasu i radości płynącej z psikusów, a także lekturze wygranych książek,  prezentujemy kolejną rundę zmagań.

Tym razem Wasze zadanie będzie proste i mamy nadzieję, że przeniesie Was do czasów dzieciństwa. ;-) Czeka Was przyjemne i lekkie ćwiczenie, mające na celu pobudzenie Waszej wyobraźni, a mianowicie ułożenie poniższych puzzli oraz wysłanie gotowego obrazka na nasz adres mailowy.

Rozwiązanie graficzne w formacie .jpg lub .png przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 4. Tym razem liczyć będzie się Wasz refleks. Pierwsza osoba, która nadeśle prawidłowe rozwiązanie otrzyma 12 punktów, druga dostanie ich 10, trzecia 8, czwarta 7, a piąta 6. Kolejne zgłoszenia otrzymają po 5 punktów ALE PAMIĘTAJCIE, zgłoszenia możecie nadsyłać dopiero od 30 października 2013 r. od godziny 20:00. Etap trwa do 31 października 2013 r. do godziny 20:00. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.