Niszczycielski konkurs

1-tileWitajcie, witajcie.

Długo już Was nie męczyliśmy żadnym konkursem, tak więc najwyższa pora to zmienić. Tym razem będziecie mogli zdobyć komplet  książek z serii “Niszczyciel” autorstwa Taylora Andersona, które to ukazują się nakładem wydawnictwa Rebis. A mamy ich do rozdania aż dwa!

Żeby rozruszać zastane szare komórki, mamy dla Was trzy łatwe i przyjemne zadania.  Cieszycie się, prawda?

Pierwszym z nich będzie labirynt. Tu chyba nie trzeba zbyt wielu wyjaśnień. Waszym zadaniem jest odnaleźć drogę od jednego stery do drugiego.  Prościzna! Za prawidłowe rozwiązanie otrzymacie 5 punktów.

labirynt

Z rozwiązaniem drugiego zadanie też nie powinniście mieć najmniejszego problemu.  Na poniższym obrazku widzicie tytuły ośmiu książek wydanych przez Rebis. Jednak jakiś nieznośny chochlik porwał niektóre literki. Wy musicie rozszyfrować, o jakie tytuły chodzi, a w odpowiedzi do tego zadania przesłać ich listę wraz z autorami. Za każdy prawidłowo odgadnięty tytuł i autora otrzymacie 1 punkt. Ale uwaga! Zła odpowiedź lub jej brak w przypadku tego etapu oznacza odjęcie 2 punktów od ogółem zdobytej puli.

KOD

Trzecie zadanie jest tym, co Złe wilki lubią najbardziej! Tu będziecie musieli trochę pomyśleć. Waszym zadaniem jest podzielić planszę, na pola tak, by wewnątrz każdego z nich znajdowała się dokładnie jedna cyfra, oznaczająca jednocześnie jego powierzchnię. Pola, składające się z kwadratów bądź prostokątów, nie mogą się na siebie nakładać. Dla przykładu najedź kursorem na obrazek znajdujący się tu: KLIK Prawda, że nic trudnego? Za prawidłowe rozwiązanie otrzymacie 10 punktów.

ET

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: NISZCZYCIEL. Konkurs trwa od 19 maja 2014 do 9 czerwca 2014, do godz. 22:00.
Pierwszy zestaw trafi do osoby, która zdobędzie najwięcej punktów i jako pierwsza nadeśle swoje zgłoszenie w dniu 5 czerwca o godz. 19:35. W przypadku remisu o nagrodach decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.
Drugi komplet powędruje do osoby, która zdobędzie jak najwięcej punktów, a swoje zgłoszenie nadeśle w dniu 9 czerwca 2014, jak najbliżej przed wybiciem godziny 20:35:00. W przypadku remisu o nagrodach decyduje kolejność zgłoszeń – kto później, ten lepszy.
Swoich sił możecie spróbować w obu terminach, lecz zestaw książek można zdobyć tylko raz.

Wszelkie zgłoszenia nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

 

About WereWolf

Zły Wilk

View all posts by WereWolf
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JotKa

wyniki, proszę o wyniki! ;)