Rafał Dębski tworzy dla „SNIPER ELITE III: AFRIKA”

sniper elite 2

Wydawnictwo Techland, które odpowiada za takie hity jak „Call of Juarez” czy „Dead Island”, nawiązało współpracę z jednym z najzdolniejszych i najsympatyczniejszych pisarzy na polskim rynku książki, Rafałem Dębskim!

Autor, razem z graczami, stworzy wyjątkowe opowiadanie osadzone w świecie gry „Sniper Elite III: Afrika” (premiera gry 27 czerwca). Dodatkowo Edycja Premium gry zostanie wzbogacona o listy wywiadowcze autorstwa Rafała.

W oczekiwaniu na premierę gracze zostaną zaangażowani w stworzenie wyjątkowego opowiadania osadzonego w świecie „Sniper Elite III: Afrika”.

Rafał Dębski to pisarz, który ma w swoim dorobku powieści i opowiadania zarówno fantastyczne, jak i sensacyjne, kryminalne, wojenne, historyczne. Debiutował w 1998 roku w Nowej Fantastyce. Następnie współpracował m.in. z „Feniksem”, „Magią i Mieczem”, „Gazetą Rycerską”. Przez wiele lat był Redaktorem Naczelnym miesięcznika „Science Fiction, Fantasy i Horror” (wyd. Fabryka Słów). Do tej pory jego na jego koncie autorskim figuruje 14 powieści oraz pokaźna liczba opowiadań. Najnowszą publikacją Dębskiego jest powieść „Światło cieni” (Dom Wydawniczy Rebis).

Dębski już niebawem pokaże graczom wojnę w Afryce w sposób realny i namacalny. Gracze poczują swąd prochu, pustynny wiatr i słoneczny skwar na własnej skórze. Nie obędzie się także bez dylematów moralnych, trudnych decyzji, które będą podejmowane przez uczestników interaktywnego opowiadania.

Dodatkową atrakcją dla fanów serii będzie Edycja Premium „Sniper Elite”, do której zostaną dodane specjalne listy wywiadowcze. Rafał Dębski przeniesie graczy w świat Afryki i II wojny światowej. Przedstawi nam zapiski włoskiego oficera w trakcie kampanii w Afryce Północnej. Graczy czeka tajna wojna wywiadów, pokaz mistrzowskiej taktyki Lisa Pustyni, a także błędy gen. Auchinlecka i triumf 8 Armii marszałka Montgomery’ego oraz wiele innych emocjonujących szczegółów z frontu.

Edycja Premium „Sniper Elite III: Afrika”, wraz z listami wywiadowczymi dostępna jest pod linkiem w cenie 149 zł:

http://www.wirtualnypunkt.pl/listaProduktow.php?dbFin=sniper+elite+V3+Afrika&kat=0&cenaOd=&cenaDo=&szukaj=+&idz  

 

About Kometa

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

View all posts by Kometa
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze