“Specjalny prezent” – Batterfield 3 za darmo

Nie, to nie prima aprilis. Od dzisiaj do 3 czerwca każdy, kto ma konto na platformie Origin może ZA DARMO przypisać na stałe cyfrową wersję gry Batterfield 3, oszczędzając tym samym 54,90zł. Jeżeli nie masz konta, w każdej chwili możesz je    założyć za darmo. Po 3 czerwca gra będzie dostępna za wyżej wymienioną kwotę.

Grę można przypisać do konta tutaj: https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition

Od 4 czerwca kolejna gra będzie dostępna za darmo.

Jak do tej pory w ramach “Specjalnego prezentu” były dostępne następujące tytuły: Dead Space oraz Plants vs. Zombies Game of the Year Edition (w ramach “Specjalnego prezentu” ta gra jest jeszcze dostępna do 16 czerwca)

 

About Nes

Nerd i mól książkowy w jednym. Zafiksowana na punkcie Doctora Who. Nieopanowana gaduła i optymistka z czasowymi skłonnościami do pesymizmu. Osobniczka aspirująca do bycia Tą-co-ładne-zdjęcia-robi. Ma alergię na głupotę i chamstwo, które usilnie zwalcza sarkazmem. Miłośniczka psów i kotów, chętnie wytrząsająca sobie cztery litery w siodle końskim. A w wolnych chwilach administratorka i założycielka Rhapsody Polska (http://rhapsody-polska.pl).

View all posts by Nes
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze