Zapowiedź: Machinomachia – Jakub Ćwiek

Data wydania: 12 maja 2014

Wydawnictwo: SQN

Już 12 maja 2014 roku do księgarń trafi kolejna odsłona przygód nordyckiego boga kłamstw – Lokiego. Kłamca 2,5: Machinomachia jest projektem wyjątkowym, ponieważ do każdego egzemplarza będzie dołączana pełnowymiarowa gra karciana z uniwersum Kłamcy. Autorem opowiastek o Lokim jest oczywiście Jakub Ćwiek, natomiast za pomysł gry odpowiada grupa Lans Macabre. Projekt Kłamca 2,5 ujrzy światło dzienne dzięki Wydawnictwu SQN.

Jakub Ćwiek w Machinomachii wraca do sprawdzonej formy opowiadań, które fabularnie umiejscowione są tuż po drugim tomie serii – Bogu marnotrawnym. Fani twórczości Ćwieka mogą świętować podwójnie: znane im postaci z uniwersum Kłamcy ożyją raz jeszcze dzięki Robertowi Sienickiemu i grupie Lans Macabre w profesjonalnej grze karcianej, zatytułowanej Kłamcianka Towarzyska (110 kart drukowanych na spielkartonie z oryginalnymi ilustracjami w zgrabnym opakowaniu).

Tytuł: Kłamca 2,5: Machinomachia
Autor:  Jakub Ćwiek
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 192
Data wydania: 12 maja 2014
ISBN: 978-83-7924-197-2
Cena: 49,90 zł (z VAT)

KŁAMCA 2,5: MACHINOMACHIA
Wielka draka w centrum Tokio! Loki wykorzystywany przez anioły do prostych, nieangażujących go zadań za marną wypłatę nareszcie ma okazję rozwinąć skrzydła. Co się jednak wydarzy, gdy naprzeciw Kłamcy stanie bóg, który jak nikt wcześniej wie, jak wykorzystać… technikę przyszłości? I to w skali makro!Zupełnie nowe opowiastki o Lokim – cynglu aniołów znakomicie uzupełniają luki w jego dotychczasowej historii. Dowiedz się, co robił Kłamca, gdy byłeś przekonany, że odpoczywał na plaży z drinkiem.

KŁAMCIANKA TOWARZYSKA
W świecie Kłamcy bogowie, anioły i demony, istoty z mitów i legend chodzą pośród nas. Kłamcianka jest grą karcianą symulującą starcie tych potężnych istot w walce o niebagatelną stawkę – anielskie pióra.Postaci z uniwersum stworzonego przez Jakuba Ćwieka, dziesiątki unikalnych umiejętności, specjalne karty stawiające rozgrywkę na głowie i mnóstwo śmiechu! Zawieraj rozejmy, a potem szybko je łam – w uniwersum Kłamcy nie ma nic stałego.

Najważniejsze informacje o grze:
– na kartach znajdują się fikcyjne postaci znane z książek Jakuba Ćwieka;
– unikalny system gry opracowany z udziałem autora;
– gra stworzona i przetestowana przez profesjonalistów;
– dwie pełne talie (110 kolorowych kart z oryginalnymi grafikami);
– całość zapakowana w etui – grę można mieć zawsze przy sobie!

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie