Marvel ujawnia filmowe plany

marvel-logo-wallpaper

Na konferencji prasowej w El Captain Theatre w Los Angeles Marvel Studios wreszcie ujawnił daty premier i tytuły długo wyczekiwanych filmów o superbohaterach. Rozpiska wygląda naprawdę imponująco, rzućcie okiem ;)

 

.

06.05.2016 – „Captain America 3: Civil War”

cap

Potwierdziły się zatem doniesienia o ekranizacji “Civil War”. Na razie wciąż nie wiadomo na jaką skalę będzie to przedsięwzięcie jednak na konferencji wielokrotnie podkreślono iż będzie to “Civil War” KINOWEGO universum. Padły też pytania o Spider-mana, o którym od miesięcy krążyły plotki jakoby miał się pojawić na ekranie przy adaptacji właśnie tej serii komiksów. Nie udzielono żadnych konkretnych odpowiedzi, jednak jasno dano do zrozumienia, że takie negocjacje z Sony (które posiada prawa do człowieka-pająka) są prowadzone. W CA3: “Civil War” na pewno zobaczmy Iron Mana oraz Black Panther. Trzeci Kapitan Ameryka będzie też filmem otwierającym tak zwaną III Fazę.

*

4.11.2016 – „Doctor Strange”

doctor

Film ukaże się w reżyserii Scotta Derricksona. Wciąż nie wiadomo kto wcieli się w tytułową rolę, jednak obecnie najpoważniejszym kandydatem jest Benedict Cumberbatch. Potwierdzono, że aktor zasiadł z wytwórnią do negocjacji kontraktu.

*

5.05.2017 – „Guardians of the Galaxy 2”

gotg2

Film nie dostał jeszcze podtytułu za to ma nową datę premiery. Scenariuszem i reżyserią ponownie zajmie się James Gunn.

*

28.07.2017 – „Thor: Ragnarok” 

thor

Thor 3 dostał pierwotną datę premiery GofG2. Oprócz oczywiście Chrisa Hemswortha, na ekranie zobaczymy też Toma Hiddelstona, w roli ulubieńca publiczności – Lokiego. Podtytuł również wygląda obiecująco. ;)

*

3.11.2017 – „Black Panther”

pantera

 W tytułową rolę wcieli się Chadwick Boseman.

*

6.07.2018 – „Captain Marvel”

capm

Tak! Nareszcie zobaczymy film Marvela z żeńską protagonistką! Na razie nie jest znana ani obsada ani osoby odpowiedzialne za scenariusz i reżyserię.

*

2.11.2018 – „Inhumans”

inh(1)

*

 4.05.2018 i 3.05.2019 – „AVENGERS: INFINITY WAR”

part12

No i w końcu! Tak, dobrze widzicie, film został podzielony na dwie części i nie bez kozery, gdyż superbohaterowie wreszcie skonfrontują się z Thanosem. Zapowiada się epickie widowisko!

 

 

About Kometa

W sieci znana też jako Koralina Jones. Redaktor naczelna Gavran.pl, główny administrator Forum Gavran ( http://forum.fan-dom.pl ), administruje także Thornem - oficjalną stroną Anety Jadowskiej ( http://anetajadowska.fan-dom.pl ). Współzałożycielka Grupy Fan-dom.pl . W wolnych chwilach recenzentka i blogerka.

View all posts by Kometa
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze