Zapowiedź: Kevin Hearne – Nóż w lodzie. Kroniki Żelaznego Druida 7

Data wydania: 31 marca 2015

Wydawnictwo: REBIS

Siódma część bestsellerowych “Kronik Żelaznego Druida” autorstwa Kevina Hearna.

Przez niemal dwa tysiące lat po ziemi chodził tylko jeden druid – Atticus O’Sullivan. Teraz jest ich troje. Granuaile stała się już prawdziwą druidką, a on wyciągnął właśnie z Wyspy Czasu swojego archdruida. Choć Owenowi nieźle idzie odnawianie tatuaży dawnego ucznia i całkiem szybko oswaja się z takimi osiągnięciami magii technologicznej, jak telefony komórkowe i toalety, Żelazny Druid wcale nie jest pewny, czy ten szczwany lis będzie jego atutem podczas nieuchronnej walki z nordyckim bogiem Lokim, albo raczej… skaraniem boskim.

Czy troje druidów zdoła przejrzeć spisek przeciwko druidyzmowi? I jaką rolę odegrają lisy o zbyt dużej liczbie ogonów, hinduskie demony, Sherlock Holmes, zakochana w Rembrandcie selkie, Jezus Chrystus, a nawet pewien łososiolubny niedźwiedź z Alaski?

Kevin Hearne

urodził się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi urządzać piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z rodziną w tycim, acz przytulnym domku.

Tytuł: Nóż w lodzie
Tytuł oryginalny: Shattered
Data wydania: 31 marca 2015
Autor: Kevin Hearne
Przekład: Maria Smulewska-Dziadosz
Wydawca    : Rebis
Cykl: Kroniki Żelaznego Druida
Format: 456s.
Cena: 39,90
Gatunek: fantastyka
 
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze