Fragment: Przysięga stali – Douglas Hulick

Już jakiś czas temu swoją premierę miała kontynuacja bardzo ciekawej książki “Honor złodzieja” Douglasa Hulicka – nosi ona tytuł “Przysięga stali”. Na stronie wydawcy można się zapoznać z darmowym fragmentem tej powieści. Link w rozwinięciu.

Fragment można zdobyć na tej stronie.

Przebojowa kontynuacja Honoru złodzieja. Przygodowa powieść fantasy na miarę Brenta Weeksa i Scotta Lyncha!

Minęły trzy miesiące, od kiedy Drothe spalił dużą część stolicy imperium Ildrekki i nieoczekiwanie dla samego siebie stał się jednym z najsłynniejszych, rządzących miastem Kamratów. Jako nowy Szary Książę ma nie tylko przyjaciół, ale też niestety coraz większą grupę wrogów. Jak mówią, krew Księcia jest tak samo czerwona jak krew zwykłego złodzieja.

Gdy zostaje zamordowany inny Szary Książę i wszystkie znaki wskazują, że to właśnie Drothe trzymał nóż, nasz bohater wie, że za chwilę jego krew może spłynąć ulicami Ildrekki. Dotychczasowi sojusznicy odwracają się do niego plecami, a po mieście krąży coraz więcej mrocznych plotek. Wtedy pojawia się dziwny mężczyzna, który twierdzi, że rozwiąże wszystkie jego kłopoty… w zamian oczekuje tylko małej przysługi.

Porywająca, wartka akcja i znakomite postaci, które podbiją wasze serca – to najważniejsze cechy powieści Douglasa Hulicka. Młody autor ani na chwilę nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowadnia, że zasługuje na miano jednego z najlepszych młodych twórców fantasy.

Nowy talent wchodzi do gry! – Brent Weeks

Wydawnictwo Literackie
Wydanie: I
Oryginalny tytuł: Sworn in steel
Data premiery: styczeń 2015
Format wersji papierowej: 145×207 mm
Oprawa: broszurowa ze skrzydłami
Formaty ebook: EPUB MOBI
ISBN: 978-83-08-04909-9

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie