Copernicon 2015 – garść informacji

logo_yellowCzwarta odsłona Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon odbędzie się jak zwykle w przepięknym mieście, jakim jest Toruń, w dniach 18 do 23 września. Już dziś zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w bardzo ciekawym przedsięwzięciu, na którym na pewno nikt nie będzie się nudził.

Na stronie festiwalu www.copernicon.pl można zakupić wejściówki w preakredytacji, które są obecnie tańsze o 10 zł. Opcja będzie dostępna po zarejestrowaniu się na stronie. Zniżka jest zacna, więc zachęcamy do kupna.

Organizatorzy Coperniconu powoli ujawniają ciekawe atrakcje, m. in. swoją obecnością zaszczycą uczestników Zwierz Popkulturalny oraz Zombie Samurai– przygotowali oni coś specjalnego. Będzie możliwość wzięcia udziału w ich podcaście, który od jakiegoś czasu szturmuje Internet i to prosto z Coperniconu.

Kolejnym gościem będzie Aneta Jadowska, która w tym roku wystąpi również w roli organizatorki – będzie odpowiedzialna za blok Popkulturowy, a więc będzie na pewno ciekawie i zabawnie.

Pojawi się również Andrzej Zimniak oraz Dariusz Domagalski i inni, o których na razie nic nie wiemy.

Do Coperniconu pozostało już 1,5 miesiąca, będziemy zatem informowali was o nowych punktach w programie.

Ps. nie zapomnijcie do 16 sierpnia zgłosić swój własny punkt programu! Wystarczy kliknąć tutaj.

 

About Ilir

Gavrani Miś, niektórzy mówią: Niedźwiedź a dla mnie to właściwie bez różnicy, na oba pseudonimy reaguję :-) Wolny człowiek, całkowicie pozbawiony szablonów. Chodzę własnymi ścieżkami, jestem szczery i szczerość sobie cenie. Zastępca redaktora naczelnego, magik techniczny Gavrana i forum, a w wolnych chwilach- człowiek.

View all posts by Ilir
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze