Copernicon już tuż, tuż

Organizatorzy Coperniconu mają dla tegorocznych uczestników garść informacji.

Konwent Copernicon poszukuje kilku gżdzaczy, którzy chcieli wspomóc imprezę i zostać jej kierowcami. Do zakresu ich obowiązków należeć będzie wożenie zaopatrzenia, zakupów oraz gości konwentu. Prócz posiadania prawo jazdy wymagane jest także własne auto. Osoby chętne zapraszamy do kontaktu na mail [email protected] lub zgłaszanie się przez formularz na stronie (z zaznaczeniem pola „kierowca”).

Dla fanów karcianki MTG mamy dobre wieści! Sklep GRAJFER – Strefa Gier oraz Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki Thorn zapraszają na blok poświęcony tej grze. W ramach wydarzenia odbędą się 2 PPTQ, drafty, 8many w dowolnym formacie constructed oraz rozgrywki commandera.  Uwaga: Wykupienie 3 dniowej akredytacji na Copernicon daje darmową wejściówkę
na jedno wybrane PPTQ!

Z racji tegorocznej, pirackiej konwencji Coperniconu ogłoszono dodatkową konkurencję w konkursie Cosplay. Spośród wszystkich uczestników wybrany zostanie najbardziej piracki pirat. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez adres [email protected] oraz formularz cosplayowy dostępny na stronie imprezy.  Zgłoszenia trwają jedynie do 12 września!

Teraz coś dla kawoszy!  Partner konwentu PGN Rubicon specjalnie na tę okazję przygotował Świeżo Paloną Kawę Niezasypialności, która swoim smakiem i mocą postawi na nogi nawet zombie. Będzie można ją nabyć na Coperniconie w cenie 25 zł.  Jednak jeśli już dzisiaj wiecie, że pragniecie ją zdobyć, możecie do 11 września wysłać swoje dane na adres [email protected] i zarezerwować sobie paczkę kawy w specjalnej przedsprzedażowej cenie 20 zł. Będzie czekała na Was na konwencie!

Dodatkowo, jeśli lubicie przebierać się za piratów, zainteresuje Was specjalna obniżka u naszego sponsora  – Maginarium.pl – na koszulkę Arrr! – aż 33%.

Osoby zainteresowane spotkaniem z naszym gościem – Naomi Novik – zainteresuje na pewno fakt ukazania się jej nowej książki Wybrana. Jest szansa na zdobycie autografu!

Copernicon odbywać będzie się w dniach 18-stego do 20-stego września 2015 r. Organizatorzy imprezy w tym roku łączą swoje siły z zlotem miłośników Gwiezdnych Wojen – StarForce. Te zazwyczaj odbywające się w nieznacznie różniących się terminach wydarzenia – w tym roku odbędą się jednocześnie.

Dodatkowo tegoroczna galowa uroczystość wręczania Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego odbędzie się w Toruniu podczas 2-dniowej konferencji, poświęconej pamięci patrona Nagrody w 100. rocznicę jego śmierci. Konferencja odbędzie się w tym samym czasie i miejscu co konwent.

Więcej informacji na temat samej imprezy znajdziecie na jej stronie internetowej oraz wydarzeniu na FB.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze