Konkurs z Rokiem Szczura

rok szczura wędrowniczkaWitajcie!

Zapowiadaliśmy Wam ostatnio, że warto nas śledzić, gdyż pojawią się u nas konkursy z ciekawymi nagrodami. Oto kolejny z nich – tym razem do zdobycia “Rok Szczura. Wędrowniczka” autorstwa Olgi Gromyko. A w zasadzie mamy Wam do zaproponowania dwa konkursy.

Poniżej rozpisaliśmy dwa warianty konkursu – możecie wziąć udział w obu albo tylko w jednym z nich, wybór należy do Was. Jednak wygrać możecie tylko raz.

WARIANT 1

Tu wracamy do bardzo często u nas obcującego swego czasu modelu dla tych, którzy niekoniecznie lubią twórcze konkursy. Zasady są proste. Poniżej znajduje się grafika składająca się z fragmentów 13 okładek książek wydanych przez sponsora nagród, czyli Papierowy Księżyc. Waszym zadaniem jest napisać, z jakich książek one pochodzą (tytuł i autor), a odpowiedzi wysłać w podanym terminie na nasz adres mailowy.  Wygrywa osoba, która odgadnie najwięcej tytułów. W przypadku remisu decydować będzie kolejność zgłoszeń, na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”. Do rozdania w tym wariancie mamy 1 egzemplarz “Roku Szczura”.

konkurs-1

Zgłoszenia do tego wariantu konkursu należy nadsyłać nie wcześniej niż 21 stycznia 2016 od godziny 20:00 na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Rok Szczura. Konkurs kończy się 24 stycznia 2016.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

WARIANT 2

Druga opcja konkursu pozwala Wam rozwinąć twórcze skrzydła, ponieważ polega na napisaniu krótkiego wiersza lub wierszyka o szczurach. W tym wariancie do rozdania mamy dwie książki, zatem szanse są duże.

Zgłoszenia do tego wariantu konkursu należy nadsyłać od 10 do 31 stycznia 2016 na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Rok Szczura.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Powodzenia!

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie