Kosmiczny KONKURS z Ursulą K. Le Guin

grafika hain3

Zastanawialiście się kiedyś, jak by to było wyruszyć w świat, a dokładniej we wszechświat, i zorganizować sobie swoją własną wyprawę kosmiczną? Jeśli nie, to rozważcie ten pomysł. Mamy bowiem dla Was konkurs!

Do rozdania przygotowaliśmy dwa egzemplarze książki „Sześć światów Hain” autorstwa Ursuli K. Le Guin. Są to potężne omnibusy zawierające sześć powieści wchodzących w skład cyklu Ekumena, nazywanym też Hain. Czyli walczycie w zasadzie o 6 książek, choć zebranych w jednym sporym tomie (świetnie się prezentującym i, co ważnie, porządnie wydanym). Zachęcamy również do zapoznania się z recenzją napisaną przez Powiało Chłodem, kliknij tutaj.

Co zrobić, by dostać je w swoje łapki?

Otóż zadaniem konkursowym jest zaplanowanie wyprawy kosmicznej. Opiszcie nam cel swojej podróży, osoby, które byście ze sobą zabrali (prawdziwe lub wymyślone), a także wszelkie szczegóły, które uznacie za istotne.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Kosmiczny KONKURS. Konkurs trwa od 06 do 31 stycznia 2016.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Powodzenia! :-)

 

About Ilir

Gavrani Miś, niektórzy mówią: Niedźwiedź a dla mnie to właściwie bez różnicy, na oba pseudonimy reaguję :-) Wolny człowiek, całkowicie pozbawiony szablonów. Chodzę własnymi ścieżkami, jestem szczery i szczerość sobie cenie. Zastępca redaktora naczelnego, magik techniczny Gavrana i forum, a w wolnych chwilach- człowiek.

View all posts by Ilir
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze