Geniusze fantastyki – darmowy ebook

Na stronie Genius Creations pojawiła się możliwość pobrania zapowiadanej od kilku tygodni darmowej e-antologii. Trzy formaty do wyboru (pdf/epub/mobi), 28 twórców, 64 opowiadania i 2,4 mln znaków.

Link do pobrania znajduje się w zakładce “Skąd pobrać ebooka” na stronie  http://geniuscreations.pl/geniusze-fantastyki-antologia/

„Geniusze fantastyki” zabiorą cię na wyprawę do fantastycznych światów, gdzie rządzi magia, nauka lub wiara; gdzie niemożliwe walczy o prymat z możliwym, a wyobraźnia jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie.

Nie ma znaczenia, czy po zamknięciu oczu podróżujesz po fantastycznych krainach, przedzierasz się przez postapokaliptyczne pustkowia, badasz nawiedzone miejsca czy mkniesz przez kosmiczną otchłań – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

W twoje ręce oddajemy obszerny zbiór opowiadań autorów związanych lub zaprzyjaźnionych z wydawnictwem Genius Creations. Ta ponad 1000-stronicowa antologia to ich prezent dla ciebie i dla nas z okazji drugiego roku działalności wydawnictwa.

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do świata „Geniuszy fantastyki”!

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie